Oddział Energa Operator powstanie w Elblągu!

  • 04.09.2019, 20:42 (aktualizacja 04.09.2019, 20:52)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Oddział Energa Operator powstanie w Elblągu! fot. Łukasz Nosarzewski
Ogłosił to dziś (4.09) na Starym Mieście w Elblągu kierujący Grupą Energa prezes Grzegorz Ksepko oraz poseł PiS Leonard Krasulski.

 

-" Mając na uwadze ułatwienie dostępu klientów do swojego dostawcy energii elektrycznej, oraz wychodząc naprzeciw założeniom strategicznym Grupy Energa, która za jeden z głównych celów stawia sobie rozbudowę i modernizację infrastruktury dystrybucyjnej (m.in. rozwój SMART GRID), postanowiliśmy powołać do życia jednostki terenowe w Elblągu i Słupsku, gdzie obsługa klienta nie jest obecnie w odpowiednim stopniu realizowana"

– mówił podczas konferencji kierujący Grupą Energa prezes Grzegorz Ksepko.

– "Ich istnienie pozwoli nam w dużym stopniu skrócić ścieżki kontaktu z odbiorcami i kontrahentami. Wpłynie także bezpośrednio na efektywność procesów modernizowania istniejącego układu sieci energetycznej i dostosowania go do rosnących potrzeb klientów. W wyniku szybkiego rozwoju infrastruktury drogowej tereny dawnych województw elbląskiego i słupskiego stają się atrakcyjnymi obszarami inwestycyjnymi. I to zarówno pod względem gospodarczym, jak i mieszkalnym."

- dodał Grzegorz Kspepko.

Do tej informacji odniósł się również podczas konwencji Jarosław Kaczyński:

-"Ma to znaczenie jako pewien symbol, pewien znak, znak tego, że Elbląg ma szansę na rozwój, ma szansę zmienić swoją sytuację na znacznie lepszą niż ta, z którą mamy do czynienia w tej chwili"

- mówił Prezes PiS.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

hubert
hubert 05.09.2019, 11:27
uuuu ciekawe co teraz wymyśli nierób Wcisła, już pewnie ma piane na pysku, moje marzenie jest zobaczyć go z Gelertową i Protasem jak zamiatają ulice, zresztą Krasula też może z nimi zamiatać
sza
sza 05.09.2019, 11:23
no paranoja, Krasulski pierdzi w stołek w sejmie już tyle lat, nic nie robi, a raptownie przed wyborami przebudził się i stanął do fotki, ludzi kogo my mamy w tym sejmie, to jakaś farsa!!!!
erwin
erwin 05.09.2019, 11:25
i jeszcze jeździł po pijaku, wstyd
Magda
Magda 04.09.2019, 21:37
Bo w energa to sami znajomi krazuskiego Rodzina na swoim.
energetyk
energetyk 05.09.2019, 11:46
nie jestem rodziną i też tam pracuję już 40 lat :) i nie znam Nikogo kto jest rodziną Krasuckiego !!! to co piszesz to demagogia :(
Mayk
Mayk 04.09.2019, 20:56
Energa Obrót naciągacz na opłatę handlowa złodzieje.
Enesa
Enesa 05.09.2019, 13:32
Tutaj nic nie ma temat Energi Obrót! !!!!

Pozostałe