Marsz Równości w Elblągu. Będzie kontrmanifestacja!

  • 01.09.2019, 13:47
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Marsz Równości w Elblągu. Będzie kontrmanifestacja! fot. pixabay/ilustracja do tekstu
28 września br. o godzinie 14.00 w Elblągu ma ruszyć marsz równości, tymczasem na portalu społecznościowym Facebook powstało wydarzenie, które jest w kontrze do elbląskiego marszu równości.

 

Kontrmanifestacja ma odbyć się 28 września po godzinie 10.00 w tym samym miejscu co marsz równości, czyli na Placu Dworcowym w Elblągu.

-"Zbierany przeciwników marszu równości w Elblągu. Wydarzenie nie ma na celu zachęcania do nękania/wyzwisk/pobić. Można to załatwić na wiele innych sposób, każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź pokaż, że jesteś przeciw temu!"

- zachęcają organizatorzy "AntyMarszu" Równości w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

A gdyby nic nie robić.
A gdyby nic nie robić. 02.09.2019, 18:38
Gdyby marsz odbył się bez echa w mediach to co to szkodzie? A marsz się odbędzie, kibole go zakłócą, policja będzie bronić uczestników, TVN TVP i Polsat dadzą przekaz w kraj o dyskryminacji etc. A gdyby marsz się odbył, bez kilboli, mediów, osób poszkodowanych. Gdyby nie było o czym pisać i robić newsów. Co dla kogo będzie sukcetslem a co porażką?
Becia2
Becia2 02.09.2019, 14:43
nie róbcie niczego, przez co LGBT mogliby płakać jako ofiary!
to prowokacje!!!!
ALL
ALL 02.09.2019, 11:19
To bedzie ta sama smaciarska, pedalska, oplacana klika, ktora prowokuje innych miastach, to jest ich trasa koncertowa, przeciez wiadomo, ze to nie beda Elblazanie.. Obudzcie sie ludzie i ruszcie raz w slusznej sprawie tylki, pojdzcie na kontrmanifestacje i wyrazcie to, ze nie pozwolicie na demoralizacje kraju, adopcje dzieci i sianie zgorszenia na kazdym kroku!!!
no
no 03.09.2019, 15:56
a co złego jest w adopcji dzieci przez pary jednopłciowe? Będą kochane na pewno, a nie sponiewierane w sierocińcu. Zresztą i tak w PL dzieci są często wychowywane przez pary jednopłciowe czyli mamę i babcię
radar
radar 02.09.2019, 07:32
czy zboczency muszą sie z tym afiszowac ,przeciez nikogo nie obchodzi z kim spią,ale juz wciskanie nie(zboczonym) ze tak ma byc to juz za duzo.
.
. 02.09.2019, 12:28
Ludzie nie obchodzi w co wierzysz więc nie chodź na boże ciało xdd
Becia
Becia 02.09.2019, 14:41
czyli co? robicie wierzącym na złość?
poziom piaskownicy, poza tym KK sobie twarzy nie wycierajcie, postulaty LGBT są po prostu idiotyczne
WON!
WON! 02.09.2019, 07:24
Dalej jestem przy swoim: WON ZE ZBOCZEŃCAMI!
I co Wróbel na to?
I co Wróbel na to? 01.09.2019, 22:37
Taki ładny plac przy dworcu, latarnie, polbruk pójdzie w ruch a i zegarek nakręcany słońcem popsują. Taksiarzom poobrywaja lusterka, nastraja na ławki i kosze na śmieci. Wróblewski wydał pozwolenie?
Wyp.....
Wyp..... 01.09.2019, 20:40
Gdybym miał takie prawo to bym do nich strzelał.
E
E 08.09.2019, 23:02
Gdybym miała takie prawo to bym ci w łeb strzeliła za obrazanie takich osob. Popacz w lustro i zastanów się jakim ty jesteś człowiekiem żeby innych oceniac
:)
:) 02.09.2019, 09:14
Sam sobie strzel w łeb cymbale, będzie lepiej dla społeczeństwa :)
Tansan
Tansan 02.09.2019, 06:29
i dobrze że nie masz, ale masz prawo strzelić w siebie co Ci radzę.
Postęp
Postęp 07.09.2019, 09:29
Juz niedługo... niedlugo nie bedziecie mieli żadnych praw a wszystkie rozglaszajace was tresci nie bedą legalne. Cale życie na to spędze i doprowadzę do tego. Dalej będzie głoszona tylko prawda. Was nie trzeba zresztą zabijać. Do szpitala, wnikliwe badania zrobić i leczyć bo jakby nie patrzyl nienormalność sie leczy. Jeszcze trochę a w postulatach bedziecie mieli ze schizofrenikom należy stołki ministerialne dać. To dopiero by byla beka przerastająca komorowskiego
Szyf kiła itd
Szyf kiła itd 01.09.2019, 19:05
Niech idą, następny KOD itd, wolne sądy i konstytucja. Ciekawe czy Leszek przyjedzie😉
500+ lgbt+ PZPR+
500+ lgbt+ PZPR+ 01.09.2019, 19:02
https://youtu.be/fuObfsMhBXQ
Lgbt
Lgbt 01.09.2019, 18:58
https://youtu.be/zTtDeKEzziE
Dobry człowiek nauki
Dobry człowiek nauki 01.09.2019, 17:47
Nie rozumiem po co robić takie anty-marsze. W LGBT nie ma niczego złego ani niebezpiecznego a traktuje się ich jak jakiś "gorszy sort" ludzi. Tak dla zasady, bo ktoś tam napisał tak w jakiejś poprawianej przez setki lat, przez różnych ludzi u władzy księdze, reprezentującej jedną z setek religii. Jak słyszę jak jakaś religijna osoba mówi, że "ja do nic nic nie mam, tylko to grzech a z grzechem trzeba walczyć" to aż mi się chce płakać nad ubóstwem moralnym takiej osoby. Dlaczego miłość dwójki zgadzających się na to ludzi ma być grzechem? Toż to jest jakiś absurd. Wiem, że skrót zalicza inne niż homoseksualne osoby, ale nagonka medialna koncentruje się głównie na gejach, a mi się nie chce rozpisywać. Reasumując, okażmy tym ludziom trochę wsparcia. Wiele z nich przeszło przez tak trudne wydarzenia jak: ostracyzm społecznym, ciągłe docinki, brak akceptacji samego siebie, części nawet własna rodzina się wyrzekła. Hetero są powszechnie akceptowani, więc nie mają o co walczyć, stąd brak ich marszy. Bądźmy po prostu dobrymi ludźmi i przestańmy robić problem tam gdzie go nie ma, wymyślająć jakieś "anty-marsze", proszę.
Milosz
Milosz 01.09.2019, 21:12
Po co przecież jesteśmy katolami lej ***a co jest inny inaczej myśli wyrwij sasiadowi ostatnią marchewkę podstaw haka koledze zerznij żone przyjaciela k... to jest nasz kraj wszystko do przyjęcia byle z daleka od mojej *** po wszystkim idz do spowiedzi będzie ci wybaczone nie chcę obcych paciatuchow wolę naszyh gejow i lesby pedofilowi ***a urwać czy tak trudno to zrozumieć ale polaczek po podstawówce studiach niedouczony lub trol internetowy będzie krzyczał lgbt to pedofilia kur..... a ( myślę sobie ) oby twoj syn lub córka niebyli inni bo co wtedy lub poczekaj do 50tki gdy zamiany hormonalne w twym organizmie sie zaczną i co wtedy zadam im pytanie powiesisz się Polacy jesteście narodem pustym podoba mi się pański komentarz pozdro
Miłosz
Miłosz 01.09.2019, 20:48
Superr
muzyk64
muzyk64 01.09.2019, 15:22
Marsz równości i tolerancji.Pytanie po co ? Jestem tolerancyjny i nie muszę sie tym afiszować.Po co prowokować bandziorów. Bo to niby Oni są ok w/g kościoła jak kogoś skopią a może ten skopany jest lekarzem ktory jutro będzie ratował ludzkie życie ?
Won zboki!
Won zboki! 01.09.2019, 14:37
LEJ GEJA BATEM TATUSIU!
n
n 01.09.2019, 15:22
chyba twój chłopak ci nie dogodził porządnie
WON!
WON! 01.09.2019, 20:38
Spi....j zboku pedale.
n
n 03.09.2019, 10:50
uuuu nawet ci nie stanął, zły jesteś, poproś drugiego chłopaka

Pozostałe