Tu już nie zaparkujesz!

  • 29.08.2019, 14:58
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Tu już nie zaparkujesz! fot. Łukasz Nosarzewski
Departament Zarząd Dróg UM przypomina kierowcom, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozpoczął się montaż słupków wygrodzeniowych na ul. Teatralnej (wzdłuż pawilonów handlowych).

 

• Zmiana na ul. Teatralnej polegać będzie na likwidacji nieprawidłowego parkowania pojazdów na ścieżce rowerowej / chodniku w obrębie skrzyżowania z ul. Królewiecką i 12 Lutego (wzdłuż pawilonów handlowych). 

Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego pozytywnie zaopiniowała propozycję Departamentu Zarząd Dróg dotyczącą wygrodzenia w formie słupków na powyższym odcinku (na długości ścieżki rowerowej) i dodanie znaku pionowego (C-13/16, C-13a/16a).

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gość
Gość 30.08.2019, 15:06
Ja na waszym miejscu to w calym miescie powsadzal bym takie slupki, wszedzie wzdłuż, wpoprzek tak zeby nie mozna bylo chodzic, jezdzic itp tylko najlepiej latać popieram 😂😂😂😂
czzzz
czzzz 30.08.2019, 14:00
tych słupków za mało jeszcze jest, kto wymyślił tylko taki kawałek, powinny być montowane tam w dół, do przystanku, bo idioci parkują na chodniku dla pieszych a z kolei piesi muszą iść ścieżką dla rowerów, no absurd!
Bk
Bk 30.08.2019, 05:12
Ależ pomysł?,to sklepy mogą zamykać już.Komu ten parking przeszkadzał?Chyba nie przedsiębiorcom którzy odprowadzają podatki.
Bk
Bk 30.08.2019, 21:24
Przeszkadzał każdemu kto codziennie tamtędy przechodził i musial bawić się w labirynt między samochodami
Kierowca
Kierowca 29.08.2019, 21:02
Ja nie zaparkuję ale sklepy które tam są nie zarobią ani jednej mojej złotówki. Jestem przekonany że nie tylko mojej.
Patryk
Patryk 29.08.2019, 15:32
Daje tydzień czasu i ktoś je wyrwie... Kto podejmuje tak głupie decyzję czy był tam chociaż 1 wypadek że postawili słupki?? Czy komuś coś się kiedykolwiek stało ??? Może władze miasta by zainwestowały w coś bardziej potrzebnego miastu a nie takimi pierdołami się zajmują.
Brawa dla was 👏👏👏 następnym razem proponuje wywalić pieniądze przez okno będzie większy pożytek.
Jaaa123
Jaaa123 29.08.2019, 16:07
Mi przeszkadza jak jeżdżę tamtędy rowerem i na ścieżce stoją zaparkowane samochody. To samo powinno być koło autolandu na królewieckiej. Samochody jeżdżą po chodniku i nie ma jak przejść
Margaret