W Elblągu odbędzie się Marsz Równości

  • 19.08.2019, 10:23
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
W Elblągu odbędzie się Marsz Równości fot. pixabay/ilustracja do tekstu
Na portalu społecznościowym Facebook zostało utworzone wydarzenie: I Elbląski Marsz Równości - Przeciw Wykluczeniom.

 

Marsz Równości w Elblągu został zaplanowany na 28 września. Ma on ruszyć o godzinie 14.00 z Placu Dworcowego. 

Na tą chwilę nie ma informacji na temat chociażby trasy marszu, te i inne szczegóły mają być znane na początku września.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (53)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Elblazanka
Elblazanka 20.08.2019, 18:14
Sama jestem hetero ale toleruje odmienność ale są rzeczy których i ja nie toleruje i nie rozumiem , jest to agresja wobec drugiego czlowieka. Jaki w tym sens że komuś stanie się krzywda agresor nic nie zyska poszkodowany się przez to nie zmieni, poco robić coś co nie ma sensu a jeśli ma to niech nie ktoś oświeci
ELBLAZANKA 2
ELBLAZANKA 2 13.09.2019, 10:51
no elo ja też jestem hetero poruchamy się ?
Jurek
Jurek 03.09.2019, 23:07
Dlugo pani nie zrozumie .Stoi za tym potężny kapital i potężne pieniądze,miliarderzy ze swiata szatana,wywiad wschodni i zachodni. Doswiadczenie zdobywali a Europie zachodniej która zatopili w tym szambie.Obecnie skierowali wszystkie sily na Polske. Chronmy nasz dzieci!!!
xxx
xxx 20.08.2019, 22:33
Halo, halo :) Uczymy się stawiać kropki i przecinki
Elblazanka
Elblazanka 20.08.2019, 17:53
To nie zawody kolarskie spokojnie
zakaz pedałowania
zakaz pedałowania 20.08.2019, 17:44
ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA ZAKAZ PEDAŁOWANIA
Elblążanka
Elblążanka 20.08.2019, 17:25
Ludzie i teligentni zrozumieją że marsz równości jest po to by manifestować ruwnosc nie chodzi o zachwalanie homoseksualizmu a o ruwnosc wśród wszystkich ludzi czy to innego wyznania czy koloru skóry czy też orientacji a nawet kibole patole czy ktokolwiek każdy ma własne życie i manifestacja jest po to by pokazać że nienawiść nie jest potrzebna. Nienawiść rodzi się w strachu bo ludzie się boją tego czego nie rozumieją co świadczy o braku wiedzy na dany temat czy agresorzy chcecie być identyfikowani z ciemnogrodem dajcie sobie i innym szansę poznajcie takie osoby dajcie im szansę a się przekonacie że w niczym nie są gorsze.
pkla
pkla 20.08.2019, 17:45
Po pisowni widzę,ze Pani jest wybitnie inteligentna „ruwność”
Elblazanka
Elblazanka 20.08.2019, 18:05
No cóż uważam się za doinformowaną z wielu dziedzin więc tak uważam się są osobę inteligentną ale nie wszehwiedzoncą. Każdy ma mocne i słabe strony moja słaba jest ortografia. A twoja mowa nienawiści w tej chwili w stosunku do mnie wynika z niedoinformowania jak pisałam wcześniej bo nie wiesz czym jest dysleksja i tego że nie ma to wpływu na intelijencję.a tym sposobem potwierdzają się moje poprzednie slowa
xD
xD 20.08.2019, 22:27
Nie umiem pisać, to się nie udzielam publicznie. wszehwiedzoncą xD
Wololo
Wololo 20.08.2019, 12:31
Fajnie, że ten obwoźny cyrk zawita również do nas. Zdecydowana większość to ludzie przywożeni autobusami z innych miast, u nas będzie to samo.
takbywa
takbywa 20.08.2019, 17:21
niestety
PISandra
PISandra 20.08.2019, 11:23
Zawsze gdy odwiedzałam Elblag spotykałam na ulicy wielu Gejów i wtedy w mojej głowie pojawiało się pytanie dlaczego tu nie organizuje się marszów... Jestem za tym aby z Elbląga zrobiono tęczową stolice.
Nhh
Nhh 20.08.2019, 23:04
To że nie chcieli iść z Tobą do lozka to nie znaczy że to byli geje. Może po prostu nie byłaś w ich typie.
bezsensu
bezsensu 20.08.2019, 17:21
Właśnie problem że w elblągu nie ma homoseksualistów a tą parade elblążaninowie bedą omijać szerokim łukiem ;)
Bardzo miła inicjatywa :)
Bardzo miła inicjatywa :) 20.08.2019, 01:15
Pieniaczom przypominam o tym, że w przypadku wystąpienia homofobii interweniować będzie Policja.
Idę na marsz
Idę na marsz 19.08.2019, 22:14
Idę na ten marsz
Gosc22
Gosc22 19.08.2019, 20:51
Od kiedy to zboczeństwa i CHOROBY objawiajace się spaczeniem seksualnym zaczynamy traktowac na rowni z osobami ZDROWYMI?! Kontrmanifestacja bedzie oj bedzie Nigdy nie badz obojetny jesli rzeczy chore i niezdrowe zaczynaja byc porownywalne do normalnosci.
spurrdo
spurrdo 19.08.2019, 22:55
bardzo zię ztarałeź ale zie zezraułeź :DDDDD
Alan
Alan 19.08.2019, 19:24
Powinna zostać wprowadzona ustawa która nazazuje organizatorom zgromadzeń publicznych pokrywanie z własnej kieszeni kosztów związanych z zabezpieczeniem imprezy przez policję czy ratownictwo. Bez tego to obywatele miasta płacą za zachcianki nielicznej grupy osób która w tym przypadku manifestuje w sposób krzywdzący większość społeczeństwa mam tu na myśli przekonania religijne
elo
elo 20.08.2019, 10:25
co?? Bóg nie ma problemu z tym że jestem gejem tylko ludzie xD
pajacu
pajacu 20.08.2019, 17:22
czytałeś biblie ?
Sebix
Sebix 22.08.2019, 16:17
Czytalem i wychodzi na to ze jedzenie krewetek i mieszanie tkanin jest grzechem, wiec uwazaj ktore dresy zakladasz na codzien :)
Biblia rownierz popiera niewolnictwo, ale to ci pewnie nie przeszkadza...
Nana
Nana 19.08.2019, 18:59
Marsz rownosci to ja rozumiem wtedy gdy nierowne place , niesprawiedliwosc spoleczna albo np nierowne traktowanie biednych i bogatych. A na takie pierdoły nie mam czasu.
Strach
Strach 19.08.2019, 18:38
Strach z domu tego dnia z dziecmi wyjsc by nie widziały tej nienawiści bijatyki wyzwisk krwi itp.bo chyba po to ten marsz jest wnioskujac po komentarzach.Spokojnie on sie nie odbędzie wiec jeśli teraz tako jest odzwe to mozw dla dobra ludzi nie robic tego marszu.Kto ma byc mezczyzna czy kobieta to bedzie nie musimy az ta z tym sie afiszowac.Teraz pomysly o tym ze w dniu tego marszu będzie bitwa wyzwiska brdzie lala sie krew...
Tęcza WON
Tęcza WON 19.08.2019, 18:07
Kontrmanifestacja będzie organizowana. Więcej in formacji później.
Misio Kisio
Misio Kisio 19.08.2019, 17:18
Skąd tyle w was agresji tak wam przeszkadza że jako mężczyzna całuje się z innym wartościowym chłopcem a to że pseudokibice Olimpi czy jacyś inni popaprance demolują miasto lub robią spotkania napawanie agresja to to jest ok?
normalny
normalny 20.08.2019, 09:14
Dobrze napisałeś sam się zdradziłeś. ty jako mężczyzna ,chłopca całować i to wartościowego chcesz. Idz ty! Aż na wymioty mnie bierze.
COYS
COYS 19.08.2019, 21:18
Sam jestes popapraniec
Szczam na tęcze
Szczam na tęcze 19.08.2019, 16:12
Wypróbuje swój bejzbol aluminiowy
Mówimy nie
Mówimy nie 19.08.2019, 15:57
Bo im się we łbach pop....doliło niech zaczną się leczyc.Mam nadzieję że w tym samym czasie bd kontrmanifestacja która pokaże że to nie jest normalne.Im brakuje Hitlera albo Stalina wyleczeni odrazu by byli.Do wojska popaprancow puścić też by ich wyleczyli.To nie jest normalne gejom i lezbom mówimy nie.Nie ma przyzwolenia od społeczeństwa może jeszcze bd chcieli dzieci adoptować pederasci.fuj
Nacjonalistka
Nacjonalistka 19.08.2019, 14:45
Zorganizujmy kontrmanifestację , nie możemy pozwolić żeby takie marsze odbywały się u nas w mieście .
Hetero
Hetero 19.08.2019, 15:21
Az tak wam przeszkadzaja ludzie troszke rozniacy sie od was ? Ładnie wam rzad i kościołek mozgi wypral nie powiem pluje na was
Człowiek
Człowiek 20.08.2019, 10:42
XD
Misiu kisiu
Misiu kisiu 19.08.2019, 14:36
O jejusiu jaka cudowna informacja gdzieś więcej info znajdę?
Człowiek myślący
Człowiek myślący 19.08.2019, 14:25
Smutne ze dalej ludzie pluja nienawiscia do innych, bede na tym marszu tak samo niech kazdy ktory ceni wolnosc ludzi rowniez bedzie pokazmy ze nie kazdy w tym miescie jest po trepanacji czaszki
Wałdowski
Wałdowski 19.08.2019, 15:31
Właśnie trepanacje trzeba przeprowadzic ,tym chorym osobą .bo to nic innego jak choroba umysłowa
ANTY LEWAK
ANTY LEWAK 19.08.2019, 13:39
LEJ GEJA BATEM TATUSIU!

Pozostałe