Śmiertelny wypadek na Fromborskiej. 18-latek nie żyje

  • 15.08.2019, 10:29 (aktualizacja 15.08.2019, 10:40)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Śmiertelny wypadek na Fromborskiej. 18-latek nie żyje Nadesłane
Dziś, 15 sierpnia po godzinie 3.00 na ulicy Fromborskiej 18-latek jadąc pojazdem marki Mazda na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad autem, uderzył w przydrożne drzewo i wjechał do rowu.

 

Jak poinformował nas Jakub Sawicki, rzecznik prasowy KMP w Elblągu 18-letni kierowca zginął na miejscu, w wypadku ucierpiał również 19-letni pasażer  - w stanie ciężkim przewieziony do szpitala.

Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tragicznego wypadku.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

.........
......... 20.08.2019, 10:08
Szczere wspolczucia dla rodziny szkoda chlopaka(*) A tym szmaciarzom co tak komentuja w morde napluc wielcy kierowcy zawodowi. Baranie jeden z drugim w poslizg wpadniesz to panikujesz i nie wiesz co robic tepe debile mysla ze sa nie wiadomo kim. Jezdze 20lat zawodowo i nigdy nikomu nie powiedzialem ze jestem zawodowcem dzisiaj jestem jutro mnie nia ma. Pozdrawiam tych madrych a debili nie.
***
*** 16.08.2019, 07:07
Zablokujcie możliwość komentowania takich rzeczy!!! Te pajace anonimowo takie teksty piszą a jak im się mogą poślizgnie to będą prosić o współczucie. Lepiej olej sytuację zamiast się pociąć przy pisaniu jakiś głupot
Ebeebe
Ebeebe 16.08.2019, 05:19
Szybciej trzeba było to by żyli
Magda
Magda 19.08.2019, 13:11
Debil jesteś i tyle !!!!!
Ffhi
Ffhi 15.08.2019, 22:02
Niedawno wszyscy sie rozwodzili nad dziadkiem ktory potracil starsza kobiete , teraz widac kto powoduje smiertelne wypadki.
Walcie sie
Walcie sie 15.08.2019, 21:50
Weźcie ludzie pomyślcie zanim coś napiszecie mówicie że to samobójstwo a był z kolegą i nie bierzecie pod uwagę tego że mogło być coś na drodze więc no nie pozdrawiam
Wiem co mowie
Wiem co mowie 15.08.2019, 20:49
Nawet nie wiecie ile takich wypadków to zwykle samobojstwa. Prosty odcinek drogi i nagle ktoś traci panowanie. Taaaa jasne
denzel
denzel 15.08.2019, 19:09
...../////////
.
. 15.08.2019, 18:41
[*]
franek
franek 15.08.2019, 10:49
Chyba chciał się zabic widząc co zostało z samochodu.
Ja
Ja 15.08.2019, 18:14
Co za kretyn pisał taki komentarz
Emila.
Emila. 15.08.2019, 11:22
Pomysl zanim coś napiszesz 🤦‍♀️
Nie życzę Tobie, żeby to kiedyś ciebie albo twoich bliskich spotkało.
Tak, na pewno 18 letni chłopak myśli o śmierci.. Jadąc z kolegą.
Ludzka głupota nie zna granic!!!
Takie komentarze nie na miejscu!
Współczuję rodzinie chłopaka 😞
Monika
Monika 15.08.2019, 12:18
Ja tez współczuję rodzinie bo przez to ze on nie pomyślał to jego bliscy cierpią i tyle.

Pozostałe