20-latek, który rozbił się Mercedesem na parkingu w CH Ogrody był pod wpływem narkotyków [WIDEO]

  • 07.08.2019, 11:57
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
32-137363.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Elbląscy policjanci interweniowali na parkingu jednego z centrów handlowych, gdzie kierowca sportowego mercedesa uderzył w filar oraz inne auto. Nie byłoby w tym nic nietypowego, gdyby nie fakt, że funkcjonariuszy o zdarzeniu „poinformował” sam samochód sprawcy. Już wkrótce 20-letni kierowca odpowie za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym oraz za kierowanie autem pod wpływem środków odurzających.

 

Zdarzenie miało miejsce wczoraj po godzinie 17.00. Mniej więcej o tej porze policjanci zostali zaalarmowaniu o kolizji na parkingu jednego z centrów handlowych. Nie byłoby w tym nic nietypowego, gdyby nie fakt, że funkcjonariuszy o zdarzeniu „poinformował” samochód sprawcy. Z ustaleń policjantów wynika, że 20-latek nie zapanował nad sportowym mercedesem

najprawdopodobniej na skutek zbyt dużej prędkości i uderzył w inny pojazd oraz filar. Uderzenie było na tyle silne, że od pojazdu oderwane zostało przednie koło. W aucie w chwili zdarzenia znajdowały się cztery osoby. Na parkingu, po którym poruszał się 20-latek obowiązuje ograniczenie prędkości do 5 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci poddali go jednak badaniom na zawartość narkotyków, a te wyszły pozytywnie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Już wkrótce kierujący mercedesem odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji, zagrożenia w ruchu drogowym oraz jazdę pod wpływem środków odurzających. Oznacza to, że może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności. Co więcej, będzie musiał pokryć także szkody spowodowane swoją niefrasobliwą jazdą.

Źródło:policja

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (49)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piwny bandzioch z remizy
Piwny bandzioch z remizy 30.08.2019, 13:14
Widać jak wylewa się intieligiencja😁
nnb
nnb 09.08.2019, 14:13
pewnie że Kinga to przy***s tego ćpuna od mercedesa, oni podobno razem się zabawiali bo ćpun lubił żeby życie miało smaczek raz d... raz chł... Powinno nagłośnić się o tatusiu tego debila, bo inaczej to niedługo naprawdę zginie jakaś niewinna osoba
stopro
stopro 09.08.2019, 01:25
ale urwal ale to bylo dobre za hajs ojca baluj essiiiiiiiaaaaa #wini
666
666 08.08.2019, 23:05
Tępy ch...
Znajomy
Znajomy 08.08.2019, 16:11
Z biedy to sie w *** poprzewracalo jak dorwal sie do wiekszej kasy, pol Elblaga wie czym sie pan S. zajmuje i uczciwa praca sie nie strudzil.Brak szacunku do ludzi, a kolesie przy***sy bronic zawsze beda.Wstyd dla matki
D
D 08.08.2019, 18:26
Kolesie tacy sami jak pan s :) tacy sami swoich dup bronią
klient
klient 08.08.2019, 10:25
Przecież tam chodzą ludzie z dziećmi . Aż strach pomyśleć co mógł narobić ........ Musi ponieść kare
Mmmmm
Mmmmm 08.08.2019, 09:24
To nie jest kierowca tylko idiota powiniem w leb dostac osiol. Zapraszam Nad Jar jak to odczytasz pedale
Max123
Max123 08.08.2019, 09:16
Spieszyl sie na promocje...
A
A 07.08.2019, 23:16
Tatuś musi być z syna dumny!!! Pozyczajac synowi auto zapomnial mu powiedzic ze samochód oprocz gazu tez ma hamulec .Latwo przyszło latwo poszło!!!!
Q
Q 08.08.2019, 08:34
To był jego samochód, nie rodziców.
D:)
D:) 08.08.2019, 12:03
Q---- bronisz go bo sam z nim ***sz po Elblągu

D
D 08.08.2019, 11:29
Super. interesujace rozj*bal to juz nie jego... A rozum ma wielkości orzeszka skoro nacpany wsiada do auta. Nie powinnien juz dostać prawa do jazdy
Xx
Xx 07.08.2019, 21:21
Zawód syn. Wstyd dla rodziców.
Zamknąć klauna
Zamknąć klauna 07.08.2019, 18:34
Zamknąć na 2 lata pajaca!!! W wiezieniu już nie będzie klaun cwaniakował. Koleś jesteś już panienką!!!!
Yo
Yo 07.08.2019, 17:31
Cóż,bezstresowe wychowanie i tak się kończy.
Remiza na wesele to szit
Remiza na wesele to szit 30.08.2019, 13:16
Efekt 500+
realista
realista 07.08.2019, 15:09
przestancie, zapalił skreta lub za*** w nocha a Wy juz placzecie jaki to Elbląg wioskowy itp. jakos parady lgbt Wam nie przeszkadzają
Grzegorz
Grzegorz 07.08.2019, 17:41
A kto powiedział że nie przeszkadzają i kto placze
Agawa
Agawa 07.08.2019, 14:42
Sprawdźcie kamery z miasta.....jechał jak wariat przez całe plk.Dabka....a koniec jaki jest każdy widzi...
takisobie
takisobie 07.08.2019, 14:37
Tatuś dał bryke i a synalek ją rozawalił
Teraz tatuś kupi nową żeby synalek miał znowu co rozbić. Sie w ***ch szczeniakom przewraca i tyle.
Wrr
Wrr 07.08.2019, 14:15
Zapuszkować głupka na 2lata może to ochroni go przed czymś gorszym w przyszłości. Dobrze, że nikogo nie zabił. Zabiorą mu prawko to będzie jeździł bez niego. Kupi inne auto bo kasę ma. Znajdzie sobie szofera jak wcześniej.
Eg. Motors
Eg. Motors 07.08.2019, 13:42
Szkoda ze lba mu nie urwało 😂nastepnym razem cwel kogos zabije albo kaleka zrobi😡
Sami swoi
Sami swoi 07.08.2019, 13:11
A taki ładny był amerykanski szkoda hi hi.
Miszcz kierownicy
Miszcz kierownicy 07.08.2019, 12:57
Wsadzić barana do pierdla na 2 lata. Ha, ha. Tam nauczą "miszcza kierownicy" porządku.
Ehhhhhh
Ehhhhhh 07.08.2019, 12:54
A bronią go tylko inne elbląskie banany

Pozostałe