Rozbił się Mercedesem na filarze na parkingu w CH Ogrody. 20-latek stracił prawo jazdy!

  • 06.08.2019, 17:41
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Rozbił się Mercedesem na filarze na parkingu w CH Ogrody. 20-latek stracił prawo jazdy! fot. Nadesłane
Dziś, 6 sierpnia po godzinie 17.00 na parkingu podziemnym w CH Ogrody doszło do kolizji, Mercedes kierowany przez 20-latka uderzył w filar. Policja w Elblągu dała do zrozumienia, że nie będzie tolerować takich zachowań na drodze i zatrzymała sprawcy kolizji prawo jazdy.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna.

Jak udało nam się ustalić 20-latek najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w filar.

Funkcjonariusze policji z wydziału ruchu drogowego KMP w Elblągu zatrzymali 20-letniemu kierowcy prawo jazdy.

Co ciekawe służby powiadomił samochód.

System eCall eCall to ogólnoeuropejski system szybkiego powiadamiania o wypadkach drogowych. eCall jest związany z inicjatywą „eSafety”, która jest częścią kompleksowej strategii Komisji Europejskiej, zmierzającej do zachowania bezpieczeństwa na drogach i poprawy efektywności transportu w Europie.

Urządzenia eCall są obowiązkowo montowane we wszystkich nowych pojazdach osobowych oraz dostawczych do 3,5 tony, które uzyskały homologację po 31 marca 2018 roku.

System eCall umożliwia szybkie manualne lub automatyczne wezwanie pomocy. Ręczne wezwanie jest włączane przyciskiem przez kierowcę lub pasażerów pojazdu, a automatycznie aktywowane, w określonych warunkach po zderzeniu, dzięki czujnikom zamontowanym w pojeździe. Po uruchomieniu samochodowe urządzenie eCall łączy się przy użyciu sieci telefonii komórkowej ze służbami ratunkowymi umożliwiając przekazanie danych elektronicznych i nawiązanie połączenia głosowego. Zgłoszenia są odbierane przez centralę, którą stanowi odpowiedni terytorialnie punkt przyjmowania zgłoszeń o wypadkach, funkcjonujący w ramach sieci telefonów alarmowych 112.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (81)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

cosinus
cosinus 13.09.2019, 10:52
oj pogoda chłopca zaskoczyła
😊
😊 11.08.2019, 15:25
I dobrze że się roz*** bo *** tak o 24 jak gram że tynk ze ścian mi ***a
Zenek szakal
Zenek szakal 11.08.2019, 08:22
Przyjezdzał do mnie pod dom, tu biegaja dzieci, nawet nie chcem wyobrażać sobie co mogłoby sie tu wydarzyć gdyby "kierowca" stracił panowanie nad kierownicą tak jak w ogrodach.
Kierowca bombowxa
Kierowca bombowxa 08.08.2019, 11:50
Cale szczescie ze niebylo tam zadnej matki z dzieckiem zgroza .Narkomanowi odebrac prawko na 25 lat szczeniak powinien wrucic na swoje miejsce i poruszac sie na wrotkach
Slawsja
Slawsja 07.08.2019, 21:45
Hahaha
A na jakiej podstawie?
Nie dawno gdzieś w pl było zdarzenie że kobita wleciala na skrzyżowanie na czerwonym, uderzył w nią prawidłowo jadący samochód w wyniku czego skosila latarnie. I tam było 500 PLN zero punktów. A tutaj bez ofiar i po prawku?
Równi i rowniejsi w Polsce do tej pory?
Mistrz prostej
Mistrz prostej 07.08.2019, 14:42
Temat jest prosty jak by jechał powoli by tego nie było a że młody szczur nie zapanował nad autem to wy*** parola tak zwany mistrz prostej i to jeszcze naćpany patologia
P
P 07.08.2019, 14:23
SEBUS KIEDY NA SPOT?
Gdghfghf
Gdghfghf 07.08.2019, 13:50
Popisal sie chlopak
Wredna
Wredna 07.08.2019, 13:17
Co za ulga jak na razie nie będzie rajdów samochodowych po ulicach Elbląga z jego udziałem i finansowania rodziców bo pokrywa wszystkie szkody wyrządzone przez synusia.
Elbing
Elbing 07.08.2019, 12:08
Gówniarzowi rodzice dali auto o mocy 300KM +. No imbecyle..
M
M 07.08.2019, 15:29
450*
Temida
Temida 07.08.2019, 11:29
On chyba zaczął pracować jeszcze w przedszkolu skoro zdążył na merca uciułać na dwudziestkę. Propsy za pracowitość bananie. Mama pewnie jaka pani prokurator a tatuś komornik, nie ?
222
222 13.09.2019, 12:04
Ojciec lekarz a matka adwokat ciakwe co powiedza ze ich córke robi ciapak
D
D 07.08.2019, 11:02
jak to mowia szybkie pieniazki szybko sie koncza, kto by pomyslal ze taki cwaniaczek roz***i sie akurat na parkingu X D
Mniotek
Mniotek 07.08.2019, 10:59
Do Julia/Dawid/Koleś: Chłopie, daj spokój, odwaliłeś dzwona, teraz posyp głowę popiołem. Należało ci się, jesteś niebezpieczny i tyle. I nie ma dyskusji. A jak już próbujesz głupio się bronić podszywając pod inne osoby, to chociaż przeczytaj co nabazgrałeś i popraw błędy, zwłaszcza te charakterystyczne. Mam nadzieję, że nie użyłem zbyt trudnych słów.
Niezły start na światłach
Niezły start na światłach 07.08.2019, 10:46
Znany ten Mercedesa na elblągu ,słynie z ostrego zapier....... I nagle Bang Bang
Ehhhh....
Ehhhh.... 07.08.2019, 10:42
Tak dla wiadomości wszystkich znawców prawa o ruchu drogowym. Teren CH Ogrody jest oznakowany odpowiednimi znakami drogowymi. Przed każdym wjazdem ustawiona jest tablica '' STREFA RUCHU '' która świadczy iż pomimo tego że teren jest prywatny to obowiązują na nim zasady i przepisy ruchu drogowego , a co za tym idzie zatrzymanie prawa jazdy było podstawne jak najbardziej i zgodnie z przepisami. Kierujący bedzie odpowiadał za wykroczenie jak na każdej innej drodze publicznej. Także proponuję najpierw zdobyć podstawową wiedzę aby później móc komentować....
mm
mm 07.08.2019, 09:49
Jeszcze ktoś powinien zająć się osłami,którzy na tym parkingu podziemnym parkują na przejściach dla pieszych.Bo musieliby kawałek przejść do schodów.
Hah
Hah 07.08.2019, 09:44
U*** gnoja!
.......
....... 07.08.2019, 08:54
20 letni kierowca. Pewnie sam o sobie mowil doswiadczony kierowca haha. Nie ma kierowcow doswiadczonych Ja jezdze tyle lat bez RZADNEJ kolizji i nigdy nie powiedzialem ze jestem doswiadczony kierowca. Ci doswiadczeni sa juz na tamtej stronie. A temu pedalowi powinni zabra prawko do konca zycia. Burak pierd....... Rob zagrożenie na drodze bys niewinne osoby skrzywdzil osle jeb....
`
` 07.08.2019, 11:09
ŻADNEJ!!!!!!!!
Xxxxx
Xxxxx 07.08.2019, 08:44
wypadek widziałam na własne oczy, chłopak jechał bardzo szybko, obok szła dziewczyna z małym dzieckiem i jeszcze kilka innych osób. Nie powinien odzyskać prawa jazdy, jest to miejsce publiczne gdzie chodzą ludzie, małe dzieci. Szczęście że nikogo nie zabił.
XD
XD 07.08.2019, 10:31
Bombelek najważniejszy XD
gcfhj