SEKS W POCIĄGU, NA ELBLĄSKIEJ STACJI... UWAGA!! MATERIAŁ PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH

  • 20.12.2018, 14:48 (aktualizacja 31.12.2019, 14:00)
SEKS W POCIĄGU, NA ELBLĄSKIEJ STACJI... UWAGA!! MATERIAŁ PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA OSÓB PEŁNOLETNICH zdjęcia są własnością klubu Stacja Libacja
Nowo powstały lokal STACJA LIBACJA zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji na drink SEKS W POCIĄGU. Lokal znajduje się przy ul. Zacisze 2 w zabytkowym pałacyku- działa w piątki, soboty oraz dni świąteczne od godziny 21.00.

Samobójca na torach, krwawy dróżnik, wściekły konduktor, bilet w jedną stronę to tylko niektóre nazwy oryginalnych drinków jakich można spróbować w nowym klubie STACJA LIBACJA. Jednak to właśnie SEKS W POCIĄGU będzie królował na barze przez 4 imprezowe dni świąteczne. Nowa elbląska imprezownia otwarta będzie 21,22,25 oraz 26 grudnia. W tych dniach skosztujecie flagowego drinka STACJI w promocyjnej cenie- 10zł (rabat naliczany będzie do godziny 23.00).

Oprócz tego znajdźcie STACJĘ LIBACJĘ na Facebook’u, weźcie udział w świątecznej zabawie, a do godziny 23.00 wejdziecie całkowicie za darmo (dotyczy dni 21,22,25,26 grudnia).

Zacisze 2 to lokal którego nie trzeba przedstawiać. Każdy rodowity elblążanin pamięta go z czasów świetności dyskoteki "Tygrys". Klub przeszedł gruntowny remont, wprowadzono parę znaczących zmian, wykorzystano przestrzeń wcześniej niedostępną dla gości. Dzięki temu w lokalu bawić się nas może jeszcze więcej.

Założeniem STACJI jest stworzenie miejsca dla ludzi dojrzałych, którzy cenią swobodę oraz swoją prywatność. Dlatego też zrezygnowano z prowadzenia fotorelacji z imprez.

Wstęp do lokalu możliwy jest od 18 roku życia, koniecznie za okazaniem ważnego dowodu tożsamości.

*Artykuł reklamowy partnera Express Elblag. Wydawca nie odpowiada za zamieszczone treści


 

_

Zdjęcia (5)

Podziel się:


Pozostałe