Czołówka motocyklisty z samochodem w Kadynach

  • 04.08.2019, 19:56 (aktualizacja 05.08.2019, 18:46)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Czołówka motocyklisty z samochodem w Kadynach fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 4 sierpnia około godziny 19.00 na drodze wojewódzkiej nr 503 na wysokości miejscowości Kadyny doszło do wypadku, motocyklista czołowo zderzył się z samochodem osobowym.

 

Na miejsce wypadku przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Z ustaleń elbląskiej drogówki wynika, że 28-latek jadąc motocyklem w kierunku Tolkmicka w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad motocyklem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, na którym zderzył się czołowo z pojazdem osobowym.

W wypadku ucierpiał 28-letni kierujący motocyklem, ze złamaniami trafił do szpitala.

Policja zatrzymała kierującemu motocyklem prawo jazdy.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

doman wsk
doman wsk 05.08.2019, 22:01
jak nikt nie zna człowieka to niech nie pisze pierdół bo to co piszecie to żenada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
prawda
prawda 05.08.2019, 20:42
dobrze oby tak dalej
KaskadeR
KaskadeR 05.08.2019, 16:35
Po pierwsze :) nie 27 a 28 lat po drugie nie prędkość a przyczepność była przyczyną wypadku żyje trochę połamany mam się świetnie pozdrawiam LwG
ewa
ewa 12.08.2019, 22:49
Witam,jetem poszkodowaną z auta cieszę się ,że u motocyklisty wszystko w miarę ok,życzę zdrowia no....cóż wypadki się zdarzają najważniejsze,ze wszyscy żyją reszta jest utopią....
Zdrowia kolego i szybkiego powrotu do zdrowia
bez urazy
Mojo
Mojo 06.08.2019, 08:37
Aha, czyli motorzysta jak zwykle niewinny... tym razem zawiniła przyczepność ha ha!!!
kierowca z okolic
kierowca z okolic 05.08.2019, 18:48
Ojojjjoooooj. A wiesz,że przyczepność zmniejsza się wraz z prędkością?
Kiler
Kiler 05.08.2019, 14:27
Wielkie mi halo. Kiedyś były wojny i plagi, które wpływały na liczbę ludności, teraz są wariaci na motocyklach. W naturze musi być równowaga. Wojen nie ma, plag nie ma, więc najsłabsze ogniwa muszą się eliminować w inny sposób.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.08.2019, 13:54
Na tej trasie wieczorami przyjezdzaja i robia filimiki z rajdow po zakretach ile fabrybka dala zasuwaja slychac ich az na plazy w suchaczu pytam sie gdzie wtedy jestt policja a na elblagu az niebiesko czasami
John
John 05.08.2019, 17:30
Nie ma się co dziwić po takich malowniczych dróżkach, aż chce się jeździć . xD
Ktoś
Ktoś 05.08.2019, 13:34
W mieście nie lepsi "motocykliści" kupi taki jeden z drugim używaną szlifierke bo poprzednie u właścicielowi nie potrzebna(albo został warzywem albo nie żyje) i katuje od świateł do świateł ile fabryka da byle było głośno... Więcej to ma wspólnego z gówniarzem na motorynce na wsi niż z motocyklistą. Pozdrawiam ich środkowym palcem
Ja
Ja 05.08.2019, 12:29
Trasa Tolkmicko - Pogrodzie jakiś czas temu był podobny wypadek i co i nic dalej jeżdżą jak czubki w tą i spowrotem.
j21
j21 05.08.2019, 11:18
Wczoraj, po południu motocyklisci na braniewskich i elblaskich numerach pojechali na czerwonym, pod prąd...Po prostu im się spieszyło. Brawura i głupota.
Staszek
Staszek 05.08.2019, 10:44
Tydzień temu t.j.28 lipca jechałem tymi zakrętami do Elbląga i widziałem dwóch MĄDRYCH z dużą prędkością wyprzedzało mnie a trzeci robił na poboczu zdjęcia. Dzisiaj żałuje, że nie zgłosiłem na Policję a chłopak by nie odwiedził szpitala.
Ikar
Ikar 05.08.2019, 10:41
Są kierowcy z taką szybkością reakcji że nawet przepisowa prędkość to dla nich za szybko. A jak ktoś wyprzedzi bo kontroluje sytuacje to "ło matko! Wariot! Zamknąć go łodrazu!". Hejterzy, nie osmieszajcie sie. Lepiej niech każdy spojrzy na siebie czy wgl powinien tu cos wypisywać. O konfiturach nie wspomne. A dla kierowcy zdrowia! Bo każdy popelnia błędy.
to ja
to ja 05.08.2019, 10:56
Owszem.Zawsze się znajdzie ktoś lub coś.Ale sądząc po Twoim wpisie, to jesteś jednym z tych kierowców szlifierek kontrolujących sytuację, Ogólnie Królem Szos
Alicja
Alicja 05.08.2019, 06:06
Tego samego dnia mialam podobny przypadek na drodze na Malbork na tych ostrych zakretach sznur aut z jednej i z drugiej strony..Nagle na zakrecie wyskakuje zza mnie motocyklista az sie wystraszylam jechal z taka prędkością, ze tragedia nie wazne ze na przeciw niego jechal samochod ciezarowy smignal przed nim i kolejnymi jakby byly pacholkami przrjezdzajac srodkiem..Nie dziwie sie ze gina jeden po drugim na drogach to nie wina kierowcy w samochodzie ale ich jazdy sa popisowe ..Zycie ma sie jedno wiec więcej oleju w głowie
Wilk
Wilk 04.08.2019, 22:45
Stać na motor to i powinno stać na tor...nauczka dla reszty
Tomek
Tomek 04.08.2019, 22:07
Dzwoniłem na policję kilkakrotnie,informując o rajdach motocyklistów na "kadyńskich serpentynach"
Odbywają się one w miarę regularnie po około 30 min.
Policja chyba zbyt mało sprawna.
Motocyklista z kadyn
Motocyklista z kadyn 04.08.2019, 22:30
Panie Tomaszu bo 30 minut na kadynkach trwa jedna sesja treningowa. Pozdrawiam .
Zielenina
Zielenina 06.08.2019, 09:14
Właśnie o takich debilach mowa. Bez pozdrowień
Alicja
Alicja 04.08.2019, 21:41
Jednak przeżył, ale czy zrozumiał czas pokaże.
Kierowca
Kierowca 04.08.2019, 21:41
Po co tak ujadacie, wypadki były i będą a kierowcy aut nie są lepsi
www
www 05.08.2019, 14:17
Nawet jesli jedzie 200 to i tak ma pierwszeństwo a Ty puszkowcu masz obowiązek ustapic mu pierwszenstwa. Ale przecież nie ustąpisz bo to kwestia honoru dla ciebie zeby dać motocykliście popalić
sportowiec
sportowiec 05.08.2019, 18:53
Ma pierwszenstwo.Tylko wyjedz z południowej strony Janówka.Trzeba otworzyć okno i nasłuchiwać czy nie zapierd....sz właśnie Ty.Bo tam jak wystawi ktoś zderzak na drogę to z Ciebie nie będzie co zbierać.I nawet nie zdarzysz zobaczyć co to było.I jest tam 70 a szlifiery cisną 150-200km/h. A co do honoru to moja puszka na torze zostawi Cię z tą szlifierką kawałek z tyłu
lecz sie
lecz sie 05.08.2019, 15:21
no de.bil
z okolic
z okolic 05.08.2019, 10:45
Tylko,że auta nie przejeżdżają z prędkością ponad 200km/h przez skrzyżowania. A są drogi wyjazdowe z niektórych miejscowości umiejscowione blisko łuków i wzniesień. Przy nich odpowiednie ograniczenia prędkości. Włącz się do ruchu cwaniaczku w takim miejscu,kiedy pojawia Ci się motor w ułamku sekundy.
Alf
Alf 04.08.2019, 21:37
Nie żebym któremuś życzył czegoś złęgo... Ale mieszkam obok tej trasy, i jak tylko jest pogoda to zapierniczają głupki serpentynami ile się da, bo czelendż... Całymi stadami... A może misie zamiast wystawać z suszarkami pokupowałyby mierniczki decybeli? :)
kz
kz 04.08.2019, 21:36
Za akcję ratunkową powinien zapłacić i odpowidnio stosownie wysoka kara pieniężna z zatrzymaniem uprawnień !
SUZ
SUZ 04.08.2019, 21:33
Nie leczyć, jeśli nie ma ubezpieczenia. Nie dawać bezmózgowcom
renty lub pomocy. Dlaczego my jeżdżący prawidłowo mamy im pomagać. Jeżdżę ponad 40 lat nie tylko w tym kraju - jeździłem w Azji, Afryce, Ameryce Południowej. Pozdr.
123
123 07.08.2019, 15:25
Tumanie ten chlopak przelatal wiecej km. Biz ty. Wiec tu sie baranie nie udzielaj. Wystarczy piasek na jezdni i lecisz. Predkosc nie musi byc wysoka!!!

Pozostałe