×

Opinia. Co nie udało się Prezydentowi Elbląga, udało się mieszkańcom

  • 02.08.2019, 22:27 (aktualizacja 02.08.2019, 22:58)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Opinia. Co nie udało się Prezydentowi Elbląga, udało się mieszkańcom
Starówka w końcu tętni życiem, podczas dzisiejszego koncertu zespołu Verba przy Bramie Targowej ciężko było znaleźć wolny metr kwadratowy.

 

Dzięki twórcom „Małej Italii” czyli restauracji Amore Mio, kawiarni Molto Bene i lodach Magdy Gessler wakacje w Elblągu są w formie, a Stare Miasto w końcu tętni życiem.

-"Nareszcie się coś dzieje, wstyd tylko dla władz miasta, bo nie oni to zorganizowali. I sory ale na tym polu to polegli chciałam napisać coś innego ale....."

-"To lokal prywatny potrafi zrobić koncert, gdzie bawią się setki mieszkańców,a miasto poza dniami Elbląga nic?"

 -"Panie prezydencie nie wstyd panu, że inni bardziej dbają o mieszkańców to pana rola"

- to tylko niektóre komentarze, które znalazłem pod postami informującymi o kolejnych wydarzeniach na Starym Mieście.

Chciałoby się napisać trochę więcej, ale kiedy zobaczyłem dziś bannery miasta "Elbląg w formie" postawione w strefie koncertów organizowanych przez przedsiębiorców, to mi się odechciało, bo co tu więcej pisać?

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

vbnm
vbnm 03.08.2019, 23:14
wstyd Wróbel jak zwykle śpi. on tylko pokazuje się do zdjęć, co za czasy, co za gospodarz do bani, wstyd mi za takiego "prezydenta" i obciach
kowalski
kowalski 03.08.2019, 16:26
mieszkanka Elbląga te koncerty odbywają się w takich godzinach że raczej nikomu to nie przeszkadza a ja się pytam gdzie jest ten pani prezydent jak z tawerny tortuga całą noc słychać głośną muzykę , krzyki , wrzaski co i rusz mieszkańcy wzywają Policję dlaczego tutaj prezydent nie wspiera mieszkańców ???
Wyperolilbym stąd
Wyperolilbym stąd 03.08.2019, 15:32
Mam w d*pie ten zje*aby elblążek czemu mi się to wyświetla w wiadomościach od Google ja pierd.le
Mieszkanka Elbląga
Mieszkanka Elbląga 03.08.2019, 15:08
Pan Prezydent wspiera takie akcje, pojawiają się skargi mieszkańców Starówki, że jest za głośno. Ale Pan Prezydent rozumie, że ludzie chcą wyjść z domów, posłuchać muzyki, niektórych nie stać na bilety na koncerty, tu mogą przyjść wszyscy. Dziękujemy za taką możliwość. Za wsparcie.
Prośba do redakcji
Prośba do redakcji 03.08.2019, 16:05
Napisała urzędniczka. Redakcja powinna prześwietlić te numery IP i opisać jak to Urząd pisze komentarze.
Beata
Beata 03.08.2019, 14:32
Cudowne miejsce, cudowna atmosfera, cudowny koncert-chcemy takich więcej!!! :)
W obronie majestatu
W obronie majestatu 03.08.2019, 12:28
Odczepcie się od pana prezydenta. Miał swój wkład w imprezę. Postawił kilka leżaków i nie wysłał straży miejskiej żeby rozgonila zbiegowisko.
majestat obroni się sam
majestat obroni się sam 03.08.2019, 16:05
haha parę leżaczków, dobry trolling :)
Miks
Miks 03.08.2019, 12:27
Super, super, super! Rafal mowil wczoraj, ze przyjezdza Gosia Andrzejewicz do Elblaga. Oj dzieje sie!
mieszkaniec
mieszkaniec 03.08.2019, 09:21
W naszym mieście zdecydowanie za mało się dzieje :( Stałych atrakcji również jak na lekarstwo... Brawo dla organizatorów za inicjatywę, która się przyjęła :) Moja prośba do władz miasta - trochę więcej chęci, naprawdę się da, tylko trzeba chcieć.
Skubi
Skubi 03.08.2019, 08:59
Metrów wolnych bylo bardzo duzo tylko przrd samym zespolem zajęte i glupot prosze nie pisać

Pozostałe