Motorowerem wjechał na chodnik i się przewrócił. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat

  • 30.07.2019, 10:59
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Motorowerem wjechał na chodnik i się przewrócił. Nie był w stanie dmuchnąć w alkomat
W Młynarach 67-latek stracił panowanie nad motorowerem, zjechał na pobocze, następnie na chodnik i się przewrócił. Na szczęście żaden pieszy nie odniósł obrażeń. Był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Elblągu. Odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym.

 

Na wyniki badań tego niechlubnego rekordzisty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Od mężczyzny została pobrana krew do analizy laboratoryjnej. Był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w policyjny alkomat.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj (29 lipca) o 8.00 na ulicy Grunwaldzkiej w Młynarach. Pijany 67-letni motorowerzysta stracił kontrolę nad swoim jednośladem. Zjechał na pobocze, następnie na chodnik i tam zakończył jazdę.

W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia i trafił do szpitala w Elblągu. Na szczęście, poza nim, nikt inny nie ucierpiał. Na miejscu powiedział mundurowym, że wypił tylko „ćwiartkę” i kilka piw. Jak wytrzeźwieje odpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Greg
Greg 30.07.2019, 18:17
Dziadek jaki jurny na*** się i na motorek niedawno był wypadek jak wnuka wiózł

Pozostałe