×

Na ulicy Łęczyckiej mogło dojść do wybuchu!

  • 22.07.2019, 15:30
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Na ulicy Łęczyckiej mogło dojść do wybuchu! fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 22 lipca około godziny 14.20 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o wyczuwalnym zapachu gazu w budynku mieszkalnym przy ulicy Łęczyckiej.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechały 3 zastępy straży pożarnej oraz pogotowie gazowe.

Okazało się, że w jednym z mieszkań doszło do rozszczelnienia butli gazowej, gazownicy stwierdzili, że stężenie gazu wynosiło 8% dolnej granicy wybuchowości.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przewietrzyli klatkę schodową oraz mieszkanie.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bono
Bono 25.07.2019, 11:17
Znam ten budynek kiedyś tam twl i internet zakładałem masakra na korytarzach. Ludzie. Się kochali puli bawili się masakra po 21 tam nie wolno wchodzić bez obstawy
Przyboczny obserwator
Przyboczny obserwator 23.07.2019, 12:03
Nie na brzeskiej a na barona ... I ten koles codziennie przelewa gaz z butli do butli policja wezwana stwierdzila ze butli zabrac nie moze i za nie ma zagrozenia zycia ... Szkoda tylko sasiadow
Zbulserwowana.
Zbulserwowana. 23.07.2019, 14:41
Tak,przepraszam na Barona.
Madrala
Madrala 23.07.2019, 09:15
Oj tam... dużej straty by nie było...
qwerty
qwerty 23.07.2019, 11:19
hahaha :D
zenek
zenek 23.07.2019, 08:25
na pływackiej 6 dach grozi zawaleniem a zedbek kładzie na to llll,.i tu też jak dojdzie do tego że ludzie zgina ktoś dopiero pomyśli a oni będą czyści .
Zbulwersowana.
Zbulwersowana. 23.07.2019, 08:05
Nie tylko na Łęczyckiej ale i na Brzeskiej również w Elblągu alkocholik-inwalida notorycznie w swoim mieszkaniu odpala butle gazowe.W sobotę policja zabrała mu butle i schowała do przyblokowej komórki zamykając ja na kłódkę a wczoraj ktoś "mądry"kłdkę przepiłował i ponownie oddał alkocholikowi butlę .Aź musiało dojść do interwencji polucji i straźy poźarnej!!!!!!Czy musi dojść do tragedii aby odpowiedni ludzie na stanowiskach zaczeli działać??????
caaa
caaa 23.07.2019, 08:01
i jak zwykle pełno wozów strażackich
Chemik...
Chemik... 22.07.2019, 21:41
Troche tytul naciagany... Czy trzeba robic mega afere ? 8% dolnej granicy wybuchowosci to w takim razie do granicy wybuchowosci zostalo jeszcze 92%.... Wiec jaki wybuch ? Chyba wybuch glupoty jedynie...
Chłopcy spokojnie
Chłopcy spokojnie 22.07.2019, 22:39
Haha jaka kłótnia 😂 zluzujcie trochę 😉Tak czy siak 8% to już całkiem, całkiem, wybuch był możliwy.
Chemik - chyba pseudo
Chemik - chyba pseudo 22.07.2019, 22:17
8% do wybuchu baranie, czytaj ze zrozumieniem.
Adrzeju
Adrzeju 22.07.2019, 22:29
Jak tępym trzeba być żeby innych pouczać samemu nie potrafiąc zrozumieć 1 prostego zdania? "stężenie gazu wynosiło 8% dolnej granicy wybuchowości", a nie że brakowało 8% do wybuchu. Baranie.

Pozostałe