Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie!

  • 19.12.2018, 22:43 (aktualizacja 19.12.2018, 22:51)
  • jesteś na express elbląg - polajkuj nas na fejsie i obserwuj na insta
Magda Gessler otworzyła restaurację w Londynie! Instagram
White Goose Bistro – tak nazywa się pierwsza restauracja-bistro sygnowana przez Magdę Gessler. Restauracja mieści się na Stratford w miejscu gdzie wcześniej działała Londek Cafe.

1. Elblążanie mieszkający w Londynie mogą odwiedzić lokal Magdy Gessler
2. Adres to 198 The Grove, London, E15 1NS
3. Lokal ma już stronkę na Fejsie

 

Bistro przeszło rewolucję i generalny remont. Teraz jest bardziej eleganckie a szyku zadała w wystroju ekipa Magdy Gessler. Menu też przeszło metamorfozę a Magda Gessler wprowadziła do niego połączenie tradycji w nowoczesną kuchnią.

 

Na co dzień serwowana tu będzie „stara Polska” i kuchnia fusion w historycznej postaci. W karcie znajdziemy dziczyznę, kaczkę w postaci patté ale nie z tłuszczu tylko ze startych wątróbek – mówiła Gessler podczas otwarcia.

 

Będzie prawdziwy tatar, prawdziwy barszcz, prawdziwe polskie staroświeckie zupy, prawdziwe żury, prawdziwa cielęcina w różnych postaciach. Będzie zając z buraczkami i będzie tak jak w polskiej literaturze i w polskiej historii – podkreśla znana restauratorka.

 

Magda Gessler jest pewna, że trafi również w gust Brytyjczyków – Oni są wspaniali, bo są ciekawi świata. Londyn jest tak ciekawym miejscem dlatego, że jedni i drudzy się akceptują i się odwiedzają. To nie zdarza się w reszcie Europy. W Nowym Jorku wszyscy wszędzie chodzą i poznają swoją kuchnię, a drugim takim miejscem na świecie jest właśnie Londyn – opowiada jurorka polskiego Master Chefa.

 

Lubię wyzwania i to bistro jest takim wyzwaniem i rewolucją – bo to jest właśnie rewolucja. - Proszę sobie wyobrazić, że połowa dekoracji jeszcze nie dojechała. Dzień przed otwarciem o mały włos nie wybuchł nam gaz i piec – uratowały nas dosłownie trzy minuty – opowiada o przygotowaniach Magda Gessler.

 

Podczas posiłków w White Goose trudno nie będzie spotkać samej gwiazdy. Magda Gessler deklaruje, że w Londynie jest często – dosłownie co kilka dni – i na pewno będzie można ją spotkać na Stratford.

Restauracja otwarta jest dla wszystkich od 19 grudnia od godz. 15:00. 

 

Lokal Gessler w Londynie jest już na Facebooku

 

jesteś na express elbląg - polajkuj nas na fejsie i obserwuj na insta
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe