Uderzył w bariery ochronne na S7

  • 09.07.2019, 15:00 (aktualizacja 09.07.2019, 15:34)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Uderzył w bariery ochronne na S7 fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 9 lipca około godziny 14.00 na drodze S7, na wysokości m. Gronowo Górne na pasie ruchu w kierunku Warszawy doszło do kolizji drogowej, samochód osobowy marki Audi prowadzony przez 21-latka uderzył w bariery ochronne.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja oraz straż pożarna.

Z ustaleń drogówki wynika, że 21-latek jechał samochodem marki Audi drogą S7 w kierunku Warszawy, na wysokości m. Gronowo Górne stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w bariery ochronne.

Na szczęście kierowca nie odniósł żadnych obrażeń, 21-latek został ukarany przez policjantów mandatem karnym.

Na miejscu powstał duży zator drogowy, przez około 40 minut oba pasy w kierunku Warszawy były zablokowane.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szyna :D
Szyna :D 10.07.2019, 12:25
POZDRAWIAM KRÓ !!!!!!!!!!!
Leon
Leon 10.07.2019, 07:16
Tak panie Zbyszku DW. :)
Portel.pl
Zbyszek
Zbyszek 10.07.2019, 10:31
W kolejce są jeszcze dwa AMG których kierowcy również myślą że są Bogami.
Zbyszek
Zbyszek 09.07.2019, 19:18
Wczoraj widziałem co odwalał jakiś dzieciak w Elblągu w identycznym aucie. Rejestracje DW. Brakuje cenzuralnych słów żeby to opisać. Jeżeli to on mam nadzieję że ten wypadek będzie dla niego nauczka.
Marek
Marek 09.07.2019, 18:10
Ostatnio takie same dwa RS3 jeżdżą po mieście i nie dają spać. Gówniarze bez umiejętności zapierdzielają po mieście. Trzeba to wytępić!!!
Fan RS3
Fan RS3 09.07.2019, 18:07
Twoja stara
Barbara
Barbara 09.07.2019, 15:34
kierował 21 latek a , 30 latek dostał mandat? za co??????
Jadzia
Jadzia 09.07.2019, 15:35
21 lat, za spowodowanie kolizji
Marzena
Marzena 09.07.2019, 15:34
Dzisiaj jechalam S7 i widzialam jak jezdza ulewa potezna wcale nic nie widac a oni gdzies ze 140na liczniku bedzie wiecej takich wypadkow jeszcze
Dawid
Dawid 09.07.2019, 15:28
To 21-latek czy 30-latek? XDD
Jadzia
Jadzia 09.07.2019, 15:39
21 latek
Konrad
Konrad 09.07.2019, 15:28
Sportowe Audi się rozbija:
Janusze blokujący lewy pas: Hejt Mode Activated
Qwez
Qwez 09.07.2019, 15:22
Cóż idealny przykład niedostosowania prędkości do warunków drogowych. I braku wyobraźni za kierownicą.
Rs3
Rs3 09.07.2019, 15:27
Nie ***
kierowca