Elwinga na Zalewie Wiślanym

  • 28.06.2019, 09:24
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Elwinga na Zalewie Wiślanym Fot. nadesłane
Elbląski statek pasażerski Elwinga pływa już po wodach Zalewu Wiślanego. Od 28.06.2019 ten wyjątkowej urody oldtimer rozpoczyna regularne rejsy na trasach: Tolkmicko – Krynica Morska – Tolkmicko oraz Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska. Do wyboru pasażerów są rejsy jedno lub dwustronne. Statek wypływa również z Fromborka w 45-minutowe rejsy spacerowe.

Rejsy statkiem po Zalewie Wiślanym to wspaniała atrakcja dla wszystkich odwiedzających nasz piękny region. Niezależnie od tego, czy jest to długi czy krótki rejs, każdy pasażer poczuje powiew prawdziwie morskiej bryzy, czasami dozna lekkiego kołysania na falach i na pewno zachwyci się malowniczym pejzażem Zalewu. Przy okazji odkryje prawdziwe perełki turystyczne, takie jak: Tolkmicko, Krynica Morska czy Frombork.

Okoliczni mieszkańcy również nie będą zawiedzeni. Rejsy statkiem Elwinga to przyjemność dla każdego. Dwa pokłady do dyspozycji pasażerów umożliwiają komfortową podróż: kąpiele słoneczne i podziwianie krajobrazu z górnego pokładu oraz wygodne, zaciszne wnętrze dobrze zaopatrzonego bufetu na dolnym pokładzie.

Pasażerów Elwingi przyciągają nie tylko walory krajobrazu i turystyczne ciekawostki, ale również przystępna cena biletów. Bilety można nabyć bezpośrednio na statku Elwinga przed wypłynięciem lub kupując online na stronie www.elwinga.pl/kup-bilet/

Zapraszamy na pokład statku Elwinga!


Biuro statku Elwinga, ul. Stary Rynek 54-59, Elbląg

t: 55 611 66 99

e: [email protected]

 

 

 

--------- artykuł sponsorowany ----------
 

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ZYGA
ZYGA 28.06.2019, 09:48
A po Elblągu jak zwykle NIC!!! kasa po Zalewie WAŻNIEJSZA !!

Pozostałe