Niebezpieczne wyprzedzanie na S7. Kierowca BMW się nie popisał

  • 24.06.2019, 21:08 (aktualizacja 24.06.2019, 21:19)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Niebezpieczne wyprzedzanie na S7. Kierowca BMW się nie popisał zrzut z materiału użytkownika: Mam to nagrane/YouTube
Na serwisie YouTube pojawiło się nagranie z niebezpiecznego manewru wyprzedzania przez kierowcę BMW na drodze S7, trasa Elbląg-Gdańsk.

 

Autor nagrania rozpędził samochód do prędkości 130 km/h, wyprzedzając samochód ciężarowy zjechał na lewy pas, przed sobą miał kolejny samochód ciężarowy, więc pasa nie zmieniał, tej próby cierpliwości nie wytrzymał kierowca BMW, który postanowił wyprzedzić autora nagrania... prawym pasem.

Co sądzicie o tej sytuacji? Dajcie znać w komentarzu.

Nagranie znalezione w serwisie YouTube:

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (47)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anonimek
Anonimek 26.06.2019, 11:16
A moze on spieszyl sie do szpitala ?
g...ch się nie sieje
g...ch się nie sieje 26.06.2019, 20:42
chyba razem z tobą po nowy mózg
Macio
Macio 26.06.2019, 08:37
Ja sie nie dziwie kierowcy BMW, kultura jazdy jest taka a nie inna, lewy sluzy do wyprzedzania a jezeli widzisz szybszego to natychmiast zjezdzasz a nie ciagniesz wyprzedzanie czesto jadac 2km/h szybciej od wyprzedzanego
eb
eb 26.06.2019, 06:00
gnd4917 blachy widać
Lukasz
Lukasz 26.06.2019, 02:41
Jeśli widzę że ktoś mnie dogania a mam miejsce to spokojnie zjezdzam, nawet sobie lekko przyhamuje by ustąpić szybszym nawet tym znacznie przekraczającym prędkość, ważne że jest płynność ruchu i zachowane zasady bezpieczeństwa i odległości. Druga sprawa to kierowcy nagle wyprzedzający tira. Gdy widzą że dość szybko się do nich zbliżasz.
Nightrider 420
Nightrider 420 26.06.2019, 00:48
Ten co zamula na lewym jest winny. Musiałby cofnąć się w czasie do lat 90, jak wyprzedzało się na starej dwójce Poznań-Świecko. Zesrał by się w gacie.
Kaśka
Kaśka 25.06.2019, 23:30
A niby dlaczego miał zjechać na prawo !? Bo z tyłu jedzie bmw i miga światłami drogowymi ? I wtedy wszyscy zjeżdżajcie i hamujcie przed tą ciężarówką bo ON jedzie. Zatrważająca jest głupota i nieznajomość KRD
Jaro
Jaro 26.06.2019, 08:40
Kodeks jedno a kultura jazdy to drugie, wystawisz kiedys nosa ze swojej wioski to zrozumiesz
rybi
rybi 25.06.2019, 22:52
też mnie ch... strzela jak ktoś blokuje lewy pas, ale w takim przypadku na pewno nie zdecydowałbym się na wyprzedzanie. Powinni się wziąć ostro za asów jeżdżących lewym pasem.
Andżeju
Andżeju 25.06.2019, 23:54
Tu nikt nie blokował lewego pasa.
Jan
Jan 25.06.2019, 22:52
Wszystkich kierowców bmw powinno się co pół roku poddawać badaniom psychiatrycznym
Wiktor
Wiktor 26.06.2019, 08:41
A mercedesa kolonoskopii? Przeczytaj co Ty piszesz
Bartek
Bartek 25.06.2019, 22:28
Na jakiej podstawie twierdzicie, że kierowca BMW złamał przepisy ruchu drogowego?
Bo wyprzedzał prawym pasem?
Jacek
Jacek 25.06.2019, 22:10
w Polsce obowiązuje ruch prawostronny i gość po wyprzedzeniu ciężarówki zgodnie z prawem powinien wrócić na prawy pas - jazda lewym pasem jest niedowolna - gość jadący BMW wyprzedzał a gość nagrywający popełnił wykroczenie przy okazji stworzył zagrożenie. Oczywiście manewr BMW jest karygodny ale sprawcą jest nagrywający!!! takich kierowców lewopasowych należy eliminować
Andżeju
Andżeju 25.06.2019, 23:56
Gość wyprzedzał dwie ciężarówki i miał do tego prawo. Wiedziałbyś o tym gdybyś uczciwie zrobił prawo jazdy a nie znalazł je w chipsach
Maciej
Maciej 26.06.2019, 08:45
To nie prawda, że w chipsach sa prawa jazdy, wiem, bo jem
Stefan
Stefan 26.06.2019, 01:03
W chipsach to chyba Ty znalazłeś prawo jazdy, bo miedzy dwoma ciężarówkami, był spory kawałek, więc miał obowiązek zjechać na prawy pas... a nie jadąc ciągle lewym, widać znasz się na przepisach.
Rudy
Rudy 26.06.2019, 08:46
Sie zna, bo sam znalazł prawo jazdy w chipsach
Sławek
Sławek 25.06.2019, 21:27
Dlaczego nie zwolnił lewego pasa przestrzeni na to miał dużo.
A3 1.8t
A3 1.8t 25.06.2019, 19:55
Dlaczego odrazu cisniecie autorowi nagrania? Sam lubię zap****lać i nie popieram zachowania kierowcy BMW bo gdyby zak****ł w tego tira to by była tylko jego wina.... Często kierowcy BMW myślą że są królami dróg i wszyscy muszą im zjeżdżać z drogi... Autor nagrania mógł zjechać ale tego nie zrobił a kierowca BMW mógł chwilkę poczekać 😉 Pomyslcie ile razy wy zablokowaliscie komuś drogę za nim ocenicie innego użytkownika ruchu. Pozdrawiam wszystkich kierowców
Wiryl
Wiryl 26.06.2019, 08:48
Zlikwidować marke BMW widze... Cp to *** ma za znaczenie jakie auto?
Max
Max 25.06.2019, 17:17
Kolejny szeryf mam nadzieję że to tobie policja dowali za blokowanie lewego pasa pajacu zakompleksiony takim jak ty konfidettom to bym te kamerki w *** wepchal.
Papa
Papa 25.06.2019, 21:42
Max co się unosisz też jeździsz BMW? Jakie blokowanie pasa normalnie wyprzedzał i nie gadaj że nie bo sam zapewne tak robisz i nikt nie jest konfidentem jeżeli udostępnia takie coś bo kilka sekund później i by sebix z BMW miał ciężarówkę na masce. Więc nie *** żarem gościu
Heh
Heh 25.06.2019, 18:01
1 część wypowiedzi dobrze
2ga część - słabiutko
As
As 25.06.2019, 17:03
Idiota to mało powiedziane 😲
Xxx
Xxx 25.06.2019, 13:29
Kierowcy BMW to stan umysłu masakra
LC4
LC4 25.06.2019, 12:58
Po prostu debil...
Kierowca
Kierowca 25.06.2019, 12:42
*** bity frajer i jeszcze to pokazuje, powinni go ukarać bo lewy pas jest do wyprzedzania wiec cisniesz na lewym i wracasz naprawy a nie blokujesz innych stwarzając zagrożenie a co lepsze to pewnie jeszcze kondon dodał gazu jak zobaczył ze ten Bmw wyprzedza go prawym pasem bo tak często robią te złośliwe zgryźliwe *** !
zem
zem 25.06.2019, 14:34
Przecież on wyprzedzal,tiry były blisko siebie. Idąc dalej,wodać jak kierowca BMW szybko wraca na prawy pas po tym numerze.Nic nie usprawiedliwia takich niebezpiecznych manewrów.Wystarczyło pewnie tylko trochę odpuścić z gazu i chwileczkę poczekać
UTU
UTU 25.06.2019, 10:54
Autor nagrania to kolejny zakompleksiony na drodze, za takie tamowanie ruchu w Niemczech dostałby jeszcze mandat, za stwarzanie zagorzenia na drodze. Jak masz kolego kompleksy to zostań w domu.
Ham
Ham 25.06.2019, 10:23
Pi... y jeżdżą jak pi... y z kamerkami, a później szukają poparcia w necie
Nick
Nick 25.06.2019, 17:06
W necie kozak w życiu Pi... a. Nie dość że zamulasz lewy pas to jeszcze donosisz. Jesteś może rudy?
El2000
El2000 25.06.2019, 13:00
Ja nie szukam poparcia w necie. Ja odrazu wysyłam nagrania na Policję! Ty pi..**
Max
Max 25.06.2019, 17:19
Do rydzyka wyślij baranie
Pan
Pan 25.06.2019, 14:04
Frajer
El2000
El2000 25.06.2019, 16:03
Sam jesteś frajer
Nick
Nick 25.06.2019, 17:17
Haha to jakiś lamus. Masz już zarost? Lepiej podłóż kamerkę w domu jak cię nie ma 8=======)
Dan
Dan 25.06.2019, 07:08
Autor nagrania jechal jak pi... , to go chlopak wyprzedzil jak by zjechal nie doszlo by do takiej sytuacji. A takie nagrania to zachowaj gosciu dla siebie a nie dla calego swiata to pokazujecie .
El2000
El2000 25.06.2019, 13:02
Nie, nie dla siebie, dla Policji. Ten z BMW to idiota!
Nick
Nick 25.06.2019, 17:07
Ty też trafił dzban na dzbana!
Klaudia
Klaudia 25.06.2019, 10:13
Dokładnie !!!!!👏

Pozostałe