CRW Dolinka otwarta od wtorku

  • 18.06.2019, 12:43
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
CRW Dolinka otwarta od wtorku fot. MOSiR
Zakończyły się prace w ramach przeglądu serwisowego w Centrum Rekreacji Wodnej Dolinka, które były zaplanowane od 2 do 17 czerwca. Obiekt przy ul. Moniuszki będzie dostępny od wtorku, 18 czerwca od godz. 6.00.

 

– Prace remontowe i serwisowe skończyły się zgodnie z planem

– informuje Adam Krause, kierownik CRW Dolinka.

– Badania wody we wszystkich nieckach wyszły pozytywnie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie uruchomić basen.

Od poniedziałku, 17 czerwca nie będzie możliwości skorzystania z Krytej Pływalni przy ul. Robotniczej. Powodem jest awaria urządzeń grzejących wodę w instalacji prysznicowej. Jest to instalacja, która nie wymagała modernizacji przy okazji remontu zakończonego w 2017 roku. Mimo, iż woda w basenach pozwala na korzystanie z obiektu, to woda w części natryskowej już nie, ponieważ wystąpiło pogorszenie parametrów mikrobiologicznych. Wykryto podwyższony wskaźnik dotyczący obecności bakterii o nazwie Legionella.

Przeprowadzenie procedur naprawczych zajmie około 2 tygodni. Ze względu na to, że w lipcu i sierpniu zaplanowano przerwę w działaniu Krytej Pływalni ze względu na znikome zainteresowanie, obiekt zostanie ponownie otwarty po wakacjach. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do korzystania z CRW Dolinka.

Źródło:  MOSiR

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

czzz
czzz 19.06.2019, 07:16
tego Krausego już czas najwyższy wysadzić ze stołeczka
Hahhah
Hahhah 18.06.2019, 13:16
Przecież sanepid zamknął basen a nie prace serwisowe.. Ładna ściema..

Pozostałe