Audi z 4 pijanymi mężczyznami zatrzymane. Żaden nie chciał się przyznać

  • 17.06.2019, 11:51
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Audi z 4 pijanymi mężczyznami zatrzymane. Żaden nie chciał się przyznać
Zdarzenie miało miejsce przy ul. Morszyńskiej w Elblągu.Tam policjanci zatrzymali do kontroli osobowe audi z 4 pijanymi mężczyznami wcześniej auto to uczestniczyło w kolizji z citroenem c4.

 

Żaden z mężczyzn nie chciał się przyznać do kierowania pojazdem i wskazywał na kolegę. Cała czwórka trafiła do policyjnego aresztu. Gdy już wytrzeźwieli, do kierowania przyznał się 20-latek, który w chwili zatrzymania miał 1,04 promila alkoholu w organizmie.

Teraz przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policyjne podsumowanie weekendu

Blisko 200 policyjnych interwencji, 19 osób przewiezionych do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego, zatrzymane 4 osoby poszukiwane a także 15 kolizji drogowych, ponad 300 badań na zawartość alkoholu przeprowadzone przez policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. Ci sami  zatrzymali także 5 praw jazdy za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym i wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierujących.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

 

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Eli
Eli 20.06.2019, 17:44
Tam policjanci zatrzymali do kontroli osobowe audi z 4 pijanymi mężczyznami to ciekawe bo policja przyjechała na wezwanie po kilkunastu minutach, nikogo nie zatrzymali do kontroli bo auto stało zaparkowane a wszyscy stali na zewnątrz po obywatelskim zatrzymaniu i oczekiwaniu na policje, wszystko przekręcone, wypaczone, bohaterska psiarnia, szkoda gadać,
jpjp
jpjp 18.06.2019, 13:52
Zanim przeczytasz ten artykuł wiedz że to farmazony, żaden nie wskazywał na kolege, były wkręcane bagiety psiurą że złotówa z nimi jechał a potem że był z nimi jeszcze jeden ziomek ale s***ił. PAMIĘTAJCIE PSIURY WSZYSTKO PRZEKRĘCAJĄ. JP JP
Lov
Lov 18.06.2019, 22:22
zawszę muszą dodać sensacji inaczej nikt by nie czytał
Pi
Pi 17.06.2019, 16:12
Bo to byli sami konfidenci

Pozostałe