W poniedziałek na tych ulicach należy uważać!

  • 16.06.2019, 13:35 (aktualizacja 16.06.2019, 13:59)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
W poniedziałek na tych ulicach należy uważać! fot. Truso.tv
W poniedziałek, 17 czerwca nastąpi zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Żuławskiej z ulicą Warszawską, uważać trzeba będzie również na ulicy Szarych Szeregów.

 

Szarych Szeregów:

W związku z rozpoczęciem robót w ramach zadania pn. Odnowa ul. Szarych Szeregów w Elblągu, od dnia 17.06.2019r. od godzin porannych wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu na tej ulicy na odcinku od ul. Wybickiego do ul. Andersa. Z uwagi na prace rozbiórkowe związane z regulacją krawężnika i wykonywaniem nowej nawierzchni chodnika jezdnia zostanie zawężona (utrzymany zostanie ruch dwukierunkowy), wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30km/h  oraz obowiązywać będzie zakaz wyprzedzania. 

W związku z utrudnieniami w ruchu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności zarówno kierujących pojazdami jak i pieszych.

Skrzyżowanie Żuławska-Warszawska:

W związku z realizacją kolejnego etapu prac związanych z przebudową skrzyżowania ulic Warszawska – Żuławska na rondo, z dniem 17.06 br. (poniedziałek) planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

W dalszym ciągu na przedmiotowym skrzyżowaniu ruch odbywać się będzie jak na zwykłym skrzyżowaniu z podporządkowanym wlotem ul. Żuławskiej. Ruch na skrzyżowaniu odbywać się będzie zgodnie z przedstawionym schematem. Zarząd Dróg przypomina, że możliwy i zalecany (w szczególności dla mieszkańców północnych dzielnic miasta) jest alternatywny dojazd do ul. Żuławskiej tj. ulicą Nowodworską, przez rondo na węźle Elbląg Zachód i drogą serwisową wzdłuż S7 na ul. Żuławską.

W związku z utrudnieniami w ruchu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności zarówno kierujących pojazdami jak i pieszych.

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe