Dziś akcja drogówki w Elblągu. Policjanci będą zatrzymywali dowody rejestracyjne!

  • 12.06.2019, 10:51
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Dziś akcja drogówki w Elblągu. Policjanci będą zatrzymywali dowody rejestracyjne!
Policjanci z ruchu drogowego kontrolują dziś stan techniczny pojazdów głównie pod kątem nadmiernej emisji spalin. Są to działania pod nazwą „Smog”.

 

Kierowcy, którzy nie dbają o środowisko, a ich samochody zostawiają czarne chmury dymu, muszą liczyć się z zatrzymaniami dowodów rejestracyjnych.

Jest to związane z ekologią i ma także wpływ na innych uczestników ruchu w szczególności poruszających się za takim pojazdem.  Dodatkowo w trakcie działań „Smog” funkcjonariusze badają również trzeźwość kierujących. 

Działania prowadzone są z żandarmerią wojskową. 

Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

awatar
awatar 17.06.2019, 16:49
Policja sprawdza? a gdzie stacja diagnostyczna? przecież corocznie trzeba dawać samochód do przeglądu??
Gosciu
Gosciu 13.06.2019, 21:28
Policja jak zwykle nie ma kasy więc zorganizowali akcje zbierania na wypłaty norma zacierają rączki jak im rozkazuja aby przeprowadzał takie kontrolę zawsze parę stowek wpadnie 😁
leopold
leopold 13.06.2019, 21:08
psy kradna wraz z rzadem ........ maja eko auta a czepiaja sie szarych ludzi.znowu nie ma kasy w rzadzie
No
No 13.06.2019, 13:47
A że tak powiem pierd*licie głupoty najwięcej zanieczyszczeń powietrza pochodzi z naturalnych źródeł a nie przez działania człowieka
zwykły obywatel
zwykły obywatel 13.06.2019, 11:36
Mniej pisać panowie policjanci a więcej działać. Wszędzie cała masa powiem brzydko deb.li na drogach.Gdzie by człowiek nie był, czy w mieście jak i również poza nim pełno kierowców, którzy absolutnie nie stosują się do znaków nie mówiąc już o elementarnej kultury jazdy.Jedno,co idzie mi na usta, to do roboty panie i panowie policjanci !
łokieć
łokieć 13.06.2019, 10:29
to nie zabierajcie ludziom tyle kasy w podatkach to beda mieli na nowsze auta pozdro... dla niektorych taki trup pozwala dojechac do pracy i zarobic jakjes pieniadze ...
Diesel
Diesel 12.06.2019, 17:27
Niech ciężarówki i autobusy niektóre sprawdza bo tak kopca że chmura dymu za nimi
Ziemianin
Ziemianin 12.06.2019, 17:22
Gdzie oni w Elblągu smog widzieli😂 może zainteresowali by się lepiej fajerwerkami. Tysiące ton toksycznych tlenków metali rozpyla się co roku na naszej planecie w skali globu setki tysięcy. Odbijają środowisko do reszty, przenikają z powietrza do wody, gleby, do organizmów powodując śmiertelne, nieuleczalne choroby. Światełko do nieba. Chińskie śmieci tysiące ton opada na lasy do rzek i morza. Smog jest skutkiem opalania węglem a nie samochodów i nie latem, tylko zimą. Pozorne działania to najlepsza robota, a planeta i tak umiera z tysięcy innych toksycznych powodów i działań człowieka. .
Sowa sowa
Sowa sowa 12.06.2019, 13:42
Niech najpoerw swoje szroty doprowadza do porzadku, a ludziom dadza zarobic.
1234
1234 12.06.2019, 13:08
Wiecej takich akcji
muzyk64
muzyk64 12.06.2019, 12:03
W dowód rejestr. jak diesel to bankowo problem z filtrem DPF .. Samochody z silnikami Diesla . Takie akcje prosze częściej ..
😱
😱 12.06.2019, 15:58
O cwaniak bo jeździ eko i pewnie plamki oleju nie zostawił
 Buba
Buba 12.06.2019, 15:34
A czm porusza się taki kundel jak ty
Głośnarura
Głośnarura 12.06.2019, 11:34
Mam nadzieję, że w końcu dorwą tych debili co to ryczą swoimi trupami tak, że uszy więdną. Powycinali sobie tłumiki i myślą, że są arystokracją szos.
Złystan jeee
Złystan jeee 12.06.2019, 23:07
Po hetmanskiej jeżdżą wlasnie. Nie przepisowo i na dodatek pewnie z 70 na godzinę ale policja ma to gdzieś. Niestety 😱😱

Pozostałe