Weź aparat do Teatru!

  • 30.05.2019, 13:14 (aktualizacja 30.05.2019, 14:42)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Weź aparat do Teatru! Fot. nadesłane
Teatr Sewruka zaprasza do wzięcia udziału w konkursie organizowanym z okazji Dnia Dziecka. Konkurs dla małych, i tych trochę większych. Uśmiechniętych, i tych którzy wstali lewą nogą. A przede wszystkich dla tych, którzy w niedzielę wybierają się do teatru na "Czarodziejskie krzesiwo"!

"Czarodziejskie krzesiwo" to jedna z najpiękniejszych baśni Andersena, która zachwyca dzieci i dorosłych. To niesamowita historia o spełnianiu marzeń. Reżyser, Cezary Żołyński i scenograf, Iza Toroniewicz zadbali, aby na scenie poza baśniowym klimatem znalazły się elementy teatru ulicznego, co urzeka nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców.

To pełna magii, niezwykła opowieść o marzeniach i nieustannym dążeniu do ich spełnienia, nie tylko dla dzieci.

W związku z Dniem Dziecka Teatr Sewruka ogłasza konkurs na najbardziej oryginalne, najbardziej wyjątkowe, najbardziej zabawne, najbardziej niepowtarzalne zdjęcie z aktorami po spektaklu. Niech poniesie was wyobraźnia! Poddajcie się magii teatru: do dyspozycji macie widownię i dużą scenę!

A co później? Wstawcie zdjęcie na naszą facebookową ścianę. My wybierzemy trzech zwycięzców, a w nagrodę… ponownie zaprosimy do teatru na zimowe spekatkle Dziewczynki z zapałkami lub Opowieści wigilijnej.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

"Czarodziejskie krzesiwo" reż. Cezary Żołyński, Duża Scena

02.06.2019r., godz. 12.00

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe