Magiczna lustrzana kostka w Porcie Lotniczym Gdańsk

  • 21.05.2019, 20:49 (aktualizacja 21.05.2019, 20:57)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Magiczna lustrzana kostka w Porcie Lotniczym Gdańsk fot. Port Lotniczy w Gdańsku
Lustrzana kostka stanęła w salonie Virgin w hali odlotów Portu Lotniczego Gdańsk. Eksponat pochodzi z Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. To szansa na zrobienie sobie wyjątkowego selfie.

 

Kostka w środku obudowana jest lustrami i składa się z trzech warstw luster, zrobionych z trwałego, hartowanego szkła. Do ich wykonania użyto specjalnego kleju, dzięki któremu nawet w przypadku stłuczenia, lustra się nie rozpadają i nie rozsypują. Zasada skorzystania z eksponatu jest bardzo prosta. Wystarczy do niego wejść albo zajrzeć do środka przez jeden z 8 otworów i policzyć swoje odbicia. Eksponat pokazuje, jak przy pomocy równolegle postawionych luster i  światła możemy zwielokrotniać odbicia dążąc do efektu nieskończoności. Namawiamy, by zrobić sobie zdjęcie lub selfie, które będzie naprawdę wyjątkowe.

Lustrzana kostka w Gdańsku to efekt współpracy firmy Lagardere Travel Retail Polska z Centrum Nauki Kopernik. Lagardere posiada sklepy i punkty gastronomiczne na terenie polskich lotnisk, w  tym także w Gdańsku.

„Dbając o podwyższanie atrakcyjności miejsc, w których prowadzimy działalność komercyjną zainicjowaliśmy współpracę z Centrum Nauki Kopernik. Efektem tej współpracy jest wyjątkowy eksponat, kostka lustrzana, z ogromnym potencjałem instagramowym, tak ważnym we współczesnym świecie”

- powiedziała Magdalena Charczuk Dyrektor ds. Marketingu Lagardere Travel Retail Polska. 

Źródło: Port Lotniczy Gdańsk

 

 

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe