Został tydzień do wyborów. Koalicja Obywatelska walczy dziś o głosy w Elblągu i Fromborku

  • 19.05.2019, 13:28
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Został tydzień do wyborów. Koalicja Obywatelska walczy dziś o głosy w Elblągu i Fromborku fot. Łukasz Nosarzewski
Równo za tydzień, 26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, do Elbląga przyjechała dziś (19.05) Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska wesprzeć Jacka Protasa, kandydata do Parlamentu Europejskiego.

 

-"Przyjechałam wesprzeć Jacka Protasa, bo uważam, że to nie tylko świetny samorządowiec , dobry organizator ale także osoba, która mogłaby bardzo dobrze reprezentować Państwa region w Parlamencie Europejskim, ponieważ Europa potrzebuje ludzi, którzy potrafią łączyć, potrafią wspólnie działać"

- mówiła podczas konferencji prasowej  Małgorzata Kidawa-Błońska.

- "To są bardzo ważne wybory, to jest wielki wybór dla Polaków, zadecydujemy o przyszłości Polski i naszego regionu, wpływ UE  na nasze życie jest ogromny, bo to nie tylko środki europejskie, które trafiają do naszych miast i wsi, to również bezpieczeństwo, które gwarantuje nam dziś 28 państw Europy. My tutaj na pograniczu potrzebujemy tego bezpieczeństwa i wsparcia, po to żeby zmieniać nasze otoczenie."

- mówił Jacek Protas, kandydat do PE.

- "Zapewniam, że w Parlamencie Europejskim będę przede wszystkim dbał o nasze regiony - województwo warminsko-mazurskie i  województwo podlaskie, znam nasze problemy i wiem jak nam pomóc, żeby nasz poziom życia zbliżał się do średniej europejskiej"

- dodał Jacek Protas.

Po konferencji prasowej politycy Koalicji Europejskiej udali się na elbląską starówkę, gdzie zachęcali elblążan do udziału w wyborach do PE. Jak się dowiadujemy politycy KO jeszcze dziś pojadą do Fromborka.

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ciula a nie jewropa
Ciula a nie jewropa 21.05.2019, 07:11
Ohhh Jacuś teraz w Brukseli chcesz bałaganu narobić :D o wiem może weź warmińsko-mazurskie włącz do belgii to dadzą Ci stołek Marszałka województwa :D
jula
jula 20.05.2019, 10:15
Niech walczy i tak ich NIE dostanie na szczęscie !!!!!!!!!!!!!!!!

Pozostałe