Wyglądał jak wrak, policjanci z Elbląga zatrzymali dowód rejestracyjny

  • 17.05.2019, 14:07
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Wyglądał jak wrak, policjanci z Elbląga zatrzymali dowód rejestracyjny
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mężczyznę kierującego vw transporterem. Auto było w opłakanym stanie blacharskim. Mężczyzna nie miał przy sobie dowodu rejestracyjnego. Policjanci w elektronicznym systemie zatrzymali mu dowód.

 

Kierujący tłumaczył się tym,  że auto co prawda nadgryzł ząb czasu, ale jest już umówiony w warsztacie na naprawę.

- To standardowe tłumaczenie

– mówi sierż. szt. Maciej Krztoń z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu.

– Auto od spodu było tak skorodowane, że nie miało praktycznie progów.

Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny i wydali zakaz dalszej jazdy. Funkcjonariusze  realizując kontrole podczas działań „Truck i Bus” sprawdzają stan techniczny samochodów oraz niezbędne wyposażenie a także trzeźwość kierujących.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (11)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Jeb.... pis.
Jeb.... pis. 20.05.2019, 00:06
Vw to szrot ,on juz w katalogu gnije ,
Carl
Carl 19.05.2019, 18:47
Wielka sensacja . Co ktores auto po 2000r ma dziory w progach . Takie auta robia ,ameryke odkryli .
Szerszen
Szerszen 19.05.2019, 10:01
W tym Elblagu co drugi pojazd to wrak. Moja rada, jedne 500+ nie przeznaczajcie na picie, tylko na naprawę swoich samochodów.
Ania
Ania 18.05.2019, 11:26
Widzialam ten "samochód" i bylam przerażona ze takie "coś" moglo przejść kontrole graniczną i wjechać do naszego kraju. Bus ten byl na zagranicznych numerach rejestracyjnych.
Elblazanin
Elblazanin 17.05.2019, 19:37
Do cwianiaczkow elblaskich sie boja podejsc ale dowody za bzdury zabierac to pierwsi... Trzeba sie wykazac ze sluzby i zdac bloczki mandatowe i kto ile wypisal i dlaczego tak malo. Tchórze a nie stróże prawa
Polak
Polak 17.05.2019, 19:34
Trzeba sie wykazac zeby komendant byl zadowolony... Brak slow byc moze za rdze na progu zabrali chlopu narzedzie pracy.
Xxx
Xxx 17.05.2019, 14:17
Zabierają za byle. Człowiek az boji sie wyjechac na drogę. Ostatnio chcieli mi zabrac za brak jedej zarowki przy podświetleniu tablicy. Żałosne
Kierowca
Kierowca 18.05.2019, 11:59
Co za głupoty piszesz. Jak ktoś dba o stan techniczny auta to się nie boi wyjeżdżać na drogę. Ja w swoim aucie na bieżąco usuwam wszystkie usterki i nawet nie myślę o tym, że mogę stracić dowód.
Gosc123
Gosc123 17.05.2019, 21:53
W komentarzach jaki ból *** NEBrasek i GSZ-ułomów. Mam do Was pytanie...kto Wam wydaje przeglądy tych Waszych wraków? Rączka rączkę myje na tych Waszych patologicznych wsiach...tu kafeleczki położy, tam przegląd dostanie. Patologia wioskowa rozumie, że jeżdżąc takimi szrotami są niebezpieczeństwem dla innych? Chcecie się zabić ok, walicie mnie, ale zabijcie się sami
Obserwator
Obserwator 18.05.2019, 22:43
Koleś ty się zastanów się co piszesz bo w tej dużej wiosce elbląg to jeszcze gorsze wraki jeżdżą a ten pojazd jak nie doczytałeś to był na jakich tablicach (bałwanku) ?.
Janusz321
Janusz321 18.05.2019, 13:11
"Jaśnie Pan" z Elbląga chyba nie zauważył ile gratów jeździ z przedrostkiem NE.

Pozostałe