Czerwcowy weekend pełen smaków! Rusza III Festiwal Smaków Food Trucków w Elblągu

  • 15.05.2019, 18:35
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Czerwcowy weekend pełen smaków! Rusza III Festiwal Smaków Food Trucków w Elblągu fot. ExpressElblag.pl/Ilustracja do tekstu
Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już 1 i 2 czerwca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Elblągu.

 

W piękny czerwcowy weekend, mieszańcy Elbląga będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz trzeci zagości w Elblągu otwierając nowy sezon foodtruckowy.

Przez dwa dni Plac Jagiellończyka zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci, przestrzeń dla sympatyków gier planszowych, a nawet strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka. 

Zapraszamy na III Festiwal Smaków Food Trucków w Elblągu. Będziemy 1 i 2 czerwca. W sobotę od 11:00 do 21:00, a  w niedzielę od 10:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Co: III Festiwal Smaków Food Trucków w Elblągu
Kiedy: 1-2 czerwca 2019
Gdzie: Plac Jagiellończyka, Elbląg

 

Red.

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tffffuuuu
Tffffuuuu 16.05.2019, 13:07
Żeby lało, wiał huragan..... dużo ludzi będzie zdrowych nie jedząc tego g..na!

Pozostałe