Kulisy zatrzymania kierowcy na elbląskiej stacji benzynowej

  • 15.05.2019, 16:16 (aktualizacja 15.05.2019, 16:22)
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Kulisy zatrzymania kierowcy na elbląskiej stacji benzynowej fot. Łukasz Nosarzewski
2 maja około godziny 19.30 na stacji Lotos przy ulicy Teatralnej doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierowcy.

 

Jak informowaliśmy na bieżąco obywatelskiego zatrzymania kierowcy dokonał żołnierz Żandarmerii Wojskowej. O tym zatrzymaniu napisała również Żandarmeria Wojskowa :

- "2 maja w godzinach wieczornych pijany kierowca wjechał VOLVO S40 na teren stacji przy ulicy Robotniczej. Wszedł  do sklepu głośno dopominając się u obsługi usługi tankowania gazu. Na swoje nieszczęście, a na szczęście innych uczestników ruchu drogowego swoim zachowaniem zwrócił uwagę żołnierza żandarmerii, który nie był na służbie i przypadkiem robił tam zakupy. 

Żandarm, widząc zataczającego się mężczyznę, bez wahania zatrzymał go, odebrał kluczyki od samochodu i powiadomił o zdarzeniu Policję. Po kilku minutach na miejsce przyjechali policjanci, przebadali blisko czterdziestoletniego kierowcę na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, co tylko potwierdziło wcześniejsze podejrzenia interweniującego żołnierza. Kierowca miał prawie 1,8 promila.

W tym przypadku okazało się również, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Teraz za jazdę bez uprawnień oraz jazdę pod wpływem alkoholu odpowie przed sądem."

- poinformowała Żandarmeria Wojskowa w Elblągu.

Łukasz Nosarzewski

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Volvo
Volvo 09.08.2019, 19:26
Tak strasznie się zataczal proszę zapytać policjantów którzy go spisywał czy się zataczal
Glebogryzarka
Glebogryzarka 15.05.2019, 17:17
Ciekawe co kupował żandar robiąc zakupy ? Nie zdziwię się jak wódkę i piwo. He he.
Cywil
Cywil 15.05.2019, 18:39
Tzn, że żandarm po slużbie nie ma prawa kupić alkoholu....haha gratulacje i pozdrawiam Twojego lekarza. P.s. nie jestem żandarmem itp

Pozostałe