Autobus potrącił rowerzystę

  • 20.04.2019, 12:42
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Autobus potrącił rowerzystę fot. Łukasz Nosarzewski
Dziś, 20 kwietnia około godziny 12.00 na skrzyżowaniu ulicy Nowowiejskiej z ulicą 12 lutego doszło do potrącenia rowerzysty przez autobus.

 

Na miejsce zdarzenia przyjechała policja, straż pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca autobusu nie ustąpił pierwszeństwa 29-letniemu rowerzyście, który przejeżdżał przez przejście dla pieszych z drogą rowerową.

W wyniku zderzenia 29-letni rowerzysta z ogólnymi potłuczeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

 To dziś już 3 potrącenie w Elblągu, wcześniej po godzinie  9.00 na ulicy Robotniczej samochód potrącił kobietę, natomiast około godziny 11.00 na rondzie Rawska - Łęczycka doszło do potrącenia rowerzysty.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności!

Łukasz Nosarzewski

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Teresa
Teresa 21.04.2019, 15:48
Po pieram cie Kazimiesz kastrować piratów drogowych
Kazimiesz
Kazimiesz 21.04.2019, 15:33
Moim zdaniem policja za łagodnie traktuje piratów drogowych tak jak teraz dostanie 2 punkty karne mandat 500zł i dalej to samo będzie robić .ja nie raz rano idę do pracy jestem na przejściu mam zielone światło a żaden samochód się nie zatrzymał miały w *** kierowcy ludzi i przepisy .powinni policjanci i sądy z dwa lata cieńszego wiezienia może wtedy by kierowcy byli zdyscyplinowani do przepisów a tak maja w *** taka prawda wiem że za raz kierowcy mnie tu zwyzywają ale to norma bo to są panowie dróg i racji .
Krych
Krych 21.04.2019, 14:53
Ewidentnie kierowcy wymuszaja pierwszeństwo. Golym okiem widac. Nastepnym razem dzwonie po paly bo szkoda rowerzystow
Professional Driver
Professional Driver 21.04.2019, 14:28
Co nie jeden baran amator sie tutaj wypowiada aż gul skacze , szkoda slowna na baranow
Krych
Krych 21.04.2019, 13:19
Zapomnieliscie o potraceniu rowerzysty na płk dabka. Kolo black and white meblowegok
mm263
mm263 20.04.2019, 17:48
Trzeba być idiotą,zeby pchać się pod pojazd,bo "mam pierwszeństwo".Wiecie,ilu pieszych zabiłbym na drodze,gdybym w czasie jazdy korzystał z tego,że mam pierwszeństwo?I jeszcze jedno.Też jeżdżę na rowerze.Ale nigdy nie próbuję mocowac się z samochodami.
Miłosz.
Miłosz. 20.04.2019, 17:36
Kazdy niech uwaza na przejściach i bedzie bezpiecznie .
Heniek.
Heniek. 20.04.2019, 14:36
Zabrać prawo jazdy kierowcy autobusów w naszym mieście jeżdżą jak chcą z zatoczek wyjeżdżają nie patrzą w lusterka buraki......
Buu
Buu 20.04.2019, 23:34
Twoim obowiazkiem jest mu udzielic pierszenstwa jak wyjezdza a on napewno patrzy tylko liczy ze kierowca go wpusci
Ddek
Ddek 20.04.2019, 14:30
Mam pierwszeństwo więc jadę. Najwyżej staranuje autobus, który mi wymusi. Przecież jestem supermenem. Myślcie ludzie bo pierwszeństwo nie czyni was nieśmiertelnymi.
Przemek
Przemek 20.04.2019, 14:05
No przecież nie od dziś wiadomo, że ani rowerzysta ani pieszy przed Królem Januszem Kierowcą pierwszeństwa nie ma.
.
. 20.04.2019, 13:41
Ktos bez wyobraźni dał pierwszeństwo rowerzystom na przejsciach i nie pomyślał o konsekwencjach a oni jeżdżą szybko i bez wyobraźni.
Mietek
Mietek 20.04.2019, 13:29
Zaczęło się przejazdy przez przejścia kto to wymyślił .

Pozostałe