Zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Warszawska-Żuławska!

  • 19.04.2019, 12:38
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu Warszawska-Żuławska! fot. Łukasz Nosarzewski
W związku z realizacją kolejnego etapu prac związanych z przebudową skrzyżowania ulic Warszawska – Żuławska na rondo, z dniem 23.04 br. (wtorek) planowane jest wprowadzenie zmian w organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu.

 

Zlikwidowane zostanie oznakowanie ronda, a ruch na przedmiotowym skrzyżowaniu odbywać się będzie jak na zwykłym skrzyżowaniu z podporządkowanym wlotem ul. Żuławskiej – zgodnie z przedstawionym schematem. Planowany okres funkcjonowania zmienionej organizacji ruchu to koniec czerwca br.

W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu  na czas trwania prac Zarząd Dróg Urzędu Miejskiego w Elblągu zaleca korzystanie z alternatywnego dojazdu do ulicy Żuławskiej (w szczególności dla mieszkańców północnych dzielnic miasta) tj. ulicą Nowodworską, przez rondo na węźle Elbląg Zachód i drogą serwisową wzdłuż S7 na ul. Żuławską.

Red.

 

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hmm
Hmm 20.04.2019, 02:58
Skad oni biora pomysly na te zmiany organizacjii? Czy widzieli co dzialo sie gdy juz wczesniej wprowadzili taka zmiane? Cala zulawska stoi zakorkowana ludzi ktorzy jada od strony Malborka skrecajac w lewo blokuja pas... Czyli dwa kierunki z trzech sa calkowicie zablokowane... A co do za doradzanie zeby jechac droga serwisowa!? Jak dojezdzajac do mostu unijnego bd taki sam korek badz jeszcze wiekszy

Pozostałe