YouTube podsumował 2018 rok

  • 13.12.2018, 11:11 (aktualizacja 31.12.2019, 13:58)
  • jesteś na express elbląg - polajkuj nas na fejsie i obserwuj na insta
YouTube podsumował 2018 rok www.expresselblag.pl
Chyba przedstawiciele YouTube’a nie podejrzewali, że podsumowując aktualny rok spotkają się z tak negatywną reakcją użytkowników.

YouTube regularnie od 2010 roku podsumowuje bieżący rok specjalnym filmem, w którym występują różne gwiazdy. W tym roku jedną z nich był Will Smith. To jednak nie wystarczyło, żeby zaskarbić sympatię widzów.

Film „YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind” w chwili publikacji tego artykułu został obejrzany 114 milionów razy i zebrał ponad 9 milionów łapek w dół. Może pretendować przez to do miana najbardziej nielubianego filmu na platformie. Wprawdzie teledysk „Baby” Justina Biebera zebrał 9,8 milionów łapek w dół, ale zebrał je przez osiem lat od premiery, a przy okazji ma też 10 milionów łapek w górę. Film „YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind” 9 milionów łapek w dół zebrał w zaledwie pięć dni i ma tylko 2,1 milionów łapek w górę.

Użytkownicy YouTube’a skrytykowali film przede wszystkim za to, że nie uwzględnił w podsumowaniu takich jutuberów, jak PewDiePie, który dzierży miano najchętniej oglądanego na świecie (ma rekordową liczbę 76 milionów subskrypcji).

 

Poniżej możecie obejrzeć film, którym YouTube podsumował mijający rok.

 

 

jesteś na express elbląg - polajkuj nas na fejsie i obserwuj na insta
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe