Chciwy dwa razy traci

  • 17.04.2019, 11:13
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
Chciwy dwa razy traci fot. pixabay/ilustracja do tekstu
Pewna 32-latka przekonała się na własnej skórze, że chciwy dwa razy traci. Policjanci dotarli do niej po tym, jak zabrała cudze pieniądze z bankomatu. Wzbogacenie nie trwało jednak długo. Kobieta musiała nie tylko zwrócić skradzione 200 złotych. Została też ukarana przez policjantów za popełnione wykroczenie mandatem w takiej samej kwocie.

 

Pod koniec marca 2019 r. policjanci zostali powiadomieni o kradzieży pieniędzy. Z relacji zgłaszającego wynikało,że w tym dniu próbował wypłacić 200 złotych z bankomatu. Po wpisaniu kodu PIN wyświetlił się pewien komunikat, który mężczyzna źle zinterpretował sądząc, że kwota nie zostanie wypłacona. Odebrał więc kartę i odszedł.

Jeszcze tego samego dnia zorientował się, że do transakcji finalnie doszło, pieniądze jednak trafiły w cudze ręce. Postanowił więc powiadomić policjantów. Funkcjonariusze pracujący nad sprawą ustalili, że tuż po tym jak pokrzywdzony odszedł od bankomatu przy urządzeniu zjawiła się pewna kobieta. Policjanci ustalili jej personalia i zapukali do drzwi jej mieszkania. 32-latka nie kwestionowała swojej winy.

Przyznała, że zabrała z bankomatu wypłacone 200 złotych. Kobieta nie tylko zwróciła pieniądze – za popełnione wykroczenie została ukarana także 200-złotowym mandatem.

Źródło: Policja w Braniewie

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

muzyk64
muzyk64 17.04.2019, 19:03
przepraszam a z kąd miała wiedziec kogo to kasa..

Pozostałe