Małgorzata Szysz z Elbląga najlepsza w nadzorowaniu pracy śledczych

  • 16.04.2019, 15:28
  • www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych
 Małgorzata Szysz z Elbląga najlepsza w nadzorowaniu pracy śledczych
W Szczytnie odbyły się wojewódzkie eliminacje do ogólnopolskiego konkursu „Policjant Służby Kryminalnej Roku 2019”. Na pierwszym miejscu w kategorii: „Policjant nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą” znalazła się asp. szt. Małgorzata Szysz na co dzień pracująca w Wydziale Kryminalnym KMP w Elblągu.

 

Po raz kolejny w obiektach Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie spotkali się najlepsi policjanci z regionu, reprezentujący służbę dochodzeniowo-śledczą, operacyjno-rozpoznawczą, technicy kryminalistyczni oraz nadzorujący pracę dochodzeniowo-śledczą. To w tej właśnie ostatniej kategorii najlepiej poszło reprezentującej elbląskich policjantów Małgorzacie Szysz, która znalazła się na 1 miejscu.

- Były testy, było strzelanie, na którym poszło mi całkiem dobrze, a później mielimy do wykonania zadanie przeprowadzenia czynności wykrywczych  w związku z popełnionym przestępstwem – mówi asp. szt. Małgorzata Szysz z Wydziału Kryminalnego KMP w Elblągu. – Podczas tej konkurencji robiłam to co zwykle robimy podczas służby tu w naszej elbląskiej komendzie. I takie też czynności, które sama zleciłabym do wykonania policjantom wypisałam na arkuszu ocennym. Cieszę się, że udało mi się zebrać taką ilość punktów.

Zwycięska drużyna tego etapu konkursu (KMP w Olsztynie) będzie reprezentować region podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w Szkole Policji w Pile.

kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

www.expresselblag.pl | wiadomości i informacje z Elbląga | dodaj portal do ulubionych

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe