Zatrudnimy specjalistę ds. sprzedaży

W związku z prężnie rozwijającą się firmą Truso Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – właściciel marek TrusoTV, ExpressElblag i ExpressPaslek, poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży.

Jeśli posiadasz doświadczenie sprzedażowe. Chcesz z nami współpracować. Aplikuj!

Zapraszamy osoby:
Energiczne, czerpiące radość i energię z kontaktów z ludźmi, pomysłowe i otwarte na wyzwania. Samodzielne i zmotywowane do osiągania celów.

Miejsce pracy: Elbląg i okolice

Oferujemy:
* pracę pełną wyzwań
* udział w ciekawych projektach sprzedażowych i marketingowych,
* możliwość rozwoju i zdobycie doświadczenia,
* umowę o pracę
* przyjemną atmosferę pracy wśród ciekawych osób
* dużą samodzielność w działaniu

Zadania:
* aktywna sprzedaż miejsc reklamowych w portalu informacyjnym, telewizji TV
* realizacja planów sprzedażowych,
* aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
* opieka nad obecnymi klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych,
* negocjowanie warunków sprzedaży,
* tworzenie ofert i kalkulacji w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klienta,
* bieżąca analiza konkurencji

Wymagania:
* doświadczenie w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, maila),
* umiejętność planowania i pracy pod presją czasu,
* komunikatywność, kreatywność i szybkość uczenia się,
* znajomość lokalnego rynku,
* wykształcenie min. średnie,

... dołącz do naszego zespołu i razem z nami osiągaj sukces!
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres [email protected]. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Zdjęcia (1)