PROJECT MANAGER Z OBOWIĄZKAMI ADMINISTRACYJNYMI

Truso Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – właściciel marek TrusoTV i ExpressElblag poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Elbląg

Oferujemy:

  • 3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa o pracę.
  • Zatrudnienie w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • Przyjemną atmosferę pracy wśród ciekawych osób;
  • Prowadzenie wymagającego projektu;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, przeszkolenie w zakresie obsługi specjalistycznych programów projektowych.

Opis stanowiska:

Zarządzanie jednym z projektów firmy - dotyczących przygotowywania napisów dialogowych, w tym:

  • rozdysponowanie zadań wśród zespołu projektowego;
  • finalizowanie umów;
  • rekrutacja do projektu;
  • wsparcie przy tworzeniu napisów dialogowych;
  • telefoniczny kontakt z klientem;
  • Przygotowanie umów dla klientów, według obowiązujących wzorów;

Oraz:

Bieżąca obsługa administracyjno-biurowa, w tym:

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów;
  • Wystawianie faktur;
  • Wsparcie w codziennej pracy zespołu redakcyjnego;
  • Prowadzenie dokumentacji w systemie;
  • Realizowanie zamówień zakupowych;

Wymagania:

  • Biegła znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);
  • Obsługa programu Outlook;
  • Gotowość do pracy na cały etat;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Czynne prawo jazdy kategorii B;
  • Komunikatywność – w mowie i piśmie.
  • Skrupulatność wykonywania zadań

Wynagrodzenie:

2000 zł netto plus system premiowy.

CV i list motywacyjny proszę wysyłać na adres [email protected]